Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedne egy 28 éves...

Valaki ismerkedne egy 28 éves targoncás fiúval, aki 250 ezret keres csak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 07:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
"Csak"? Az nem is rossz fizu.
2022. aug. 1. 07:58
 2/17 anonim válasza:
Ennyit lehet rólad tudni? Hogy mit dolgozol és mennyit keresel?
2022. aug. 1. 08:40
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Hát nem valami sok, főleg, hogy a fele elmegy lakbérre.


#2 Kb. Nincs nagyon mit mesélni. Ennyi pénzből csak a létfenntartásra futja, nem engedhetek meg magamnak költséges hobbikat. Filmeket és sorozatokat nézek szabadidőmben, nagy ritkán egy mozi belefér. Régebben szerettem olvasni is, de pár hónapja, mióta nem tömegközlekedem teljesen leálltam vele.

2022. aug. 1. 09:27
 4/17 anonim válasza:
Sose a pénzedért szeressenek.
2022. aug. 1. 11:55
 5/17 A kérdező kommentje:
👍 Engem azért nem is lehet.:)
2022. aug. 1. 12:17
 6/17 anonim válasza:
Merre felé laksz? Cigizel?
2022. aug. 1. 14:03
 7/17 anonim válasza:
Hogy nézel ki? Cm kg? Erős srác vagy?
2022. aug. 1. 15:16
 8/17 A kérdező kommentje:

#6 XI. Ker. Nem cigizek.


#7 Átlagosnak mondanám. 175/75 kb. Nem vagyok különösebben erős.🙄

2022. aug. 1. 15:38
 9/17 anonim válasza:
Miért? Te mennyit keresel? 10x annyit?
2022. aug. 3. 03:45
 10/17 anonim válasza:
Ne haragudj meg, de aki így mutatkozik be, annál hatalmas problémák vannak. Elsősorban az önértékelésre gondolok. Beárazod magad előre. Értem én,h nem akarsz zsákbamacskát árulni, de egy kapcsolat kialakulásának szempontjából teljesen másodlagos,h milyen munkát végez és,h azzal mennyit keres. Ill. ha egy nőnek v. inkább úgy írom,h a másik félnek az a meghatározó, akkor attól a személytől inkább óvakodj. Nekem is van targoncára papírom, 5t-ig homlokvillásra (benzin,gáz,dízel,elektromos) dolgoztam raktárban is, de ez a mai világban abszolút változó lehet, bár előfordulhat,h valaki ebben teljesedik ki, úgy értem,h az nem egy hívatás, amihez annyira ragaszkodik az ember v. akármi másban is képes lehet továbblépni, fejlődni. A fizetés szintén,de ha egyedül, havi nettó 280e-ból nem jössz ki, akkor megintcsak valami nincs rendben. Visszatérve a képzettségre, a feleségemnek két diplomája van, nekem két technikusi oklevelem, de mikor megismerkedtünk, csak a kölcsönös szimpátia és a kisugárzás számított. Még annyi,h interneten, társkereső oldalon fedeztük fel egymást. Végül sok sikert kívánok neked és remélem,h jól értelmezed, amit leírtam.
2022. aug. 3. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!