Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találhatnám meg a...

Hogyan találhatnám meg a társamat?

Figyelt kérdés

Közel 2 éve már egyedül vagyok és egyszerűen nem tudok hol megismerni senkit.

Barátaim nincsenek szórakozni ritkán szoktam járni akkor is csak egyedül.

Az internetes társkeresést is próbáltam majdnem az összes oldalt ami magyarul van de az első 5 üzenetváltáson sose jutottam túl.



2022. aug. 2. 17:39
 1/3 anonim válasza:
feltételezem hogy férfi vagy. Annyi a dolgog, hogy keress a környezetedben vagy bárhol egy szimpatikus lányt. nemtudom mennire fejlett a kommunikációs kézséged. ha kb semennyire akkor azt fejleszd elöbb!! HA ez rendben van, akkor menj oda a csajhoz, beszélgess vele (ha nem kuld el a rákba), ezt húzhatod bármeddig. ha kifogysz a mondanivalóból, akkor csak mond hogy menned kell, és cseréljetek facebookot vagy bármilyen elérhetőséget. Ha ugy érzed hogy van egy kis esély kapcsolatra, akkor vedd fel vele a kapcsolatot, és onnan juss el valahogy az elso randiig. Az elso randi nem kell egy fancy vacsora legyen, elég egy séta vagy bármi, csak ne mozi, mert nem tudtok beszélgetni közbe, és semmi értelme. Az első randin nagyon sok minden mulik. ha nem tudod megnevettetni akkor esélytelen. itt még nincs veszve semmi, ha nem jutottatok el a csókig. ez maradjon a 2. randira! ha van 2. randi akkor nő az esélyed kb 60% al.
2022. aug. 2. 18:06
 2/3 anonim válasza:
Hobbi, sport kapcsán.
2022. aug. 2. 18:13
 3/3 anonim válasza:
korod?
2022. aug. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!