Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék olyan férfiakkal...

Hol tudnék olyan férfiakkal megismerkedni, akik nemcsak belül, de kívül is gyönyörűek? Szép fogak, jól beállított haj, magas és izmosabb test. Hol lehet ilyet találni?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában rájöttem, hogy hiába intelligens, odaadó és tökéletes egy férfi, ha egyszerűen nem vonzódom hozzájuk a külső miatt. Keresem a helyes srácokat, akik kicsit is magasabbak, izmosabbak, de egyszerűen csak a social médiában vagy épp más, számomra kevésbé szép lány mellett látom őket.

Hol lehetne kifejezetten őket megcélozni?


2022. aug. 3. 23:45
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Teljesen tökéletes partnert sosem fogsz találni, olyan nem létezik.
2022. aug. 3. 23:49
 2/31 anonim válasza:
#1 Objektívan tökéletes valóban nem létezik. De ha a saját számára tökéleteset nem találja, akkor az ő készülékében van a hiba.
2022. aug. 3. 23:53
 3/31 anonim válasza:

Hát létezik, létezik, de ritka mint a fehér holló.


Ráadásul kopaszra nyirjak a hajukat... Nekem is jobban tetszenek a magas, elegáns, nem tarkopaszra nyírt férfias férfiak. De nálunk csak elvetve akad.


Esetleg az orvosi vagy jogi egyetemi bulikon nézz körül. Ott vannak szerintem.

2022. aug. 3. 23:54
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen tökéletes érdekelne, csak akin látnám, hogy ehhez közelít. Sajnos mostanában nem látom senkiben ezt, és nem azért, mert velem lenne a baj. Egyszerűen mindenki lentebb adott a kinezetbol…
2022. aug. 3. 23:55
 5/31 anonim válasza:
Egyébként #2-es vagyok, 187 cm, saját testsúlyos edzést végzek, imádok sportolni. Magamat vonzónak tartom és nem szeretnék olyannal ismerkedni, aki ennyire toxikus :D Nagy problémát jelent számomra, hogy nem tökéletesen beállított hajjal és a tökéletes ruhában jelenjek meg az emberek előtt. Komoly erőkkel dolgozom azon, hogy el tudjam magamat fogadni akkor is, mikor kevésbé "tökéletes" önmagamat mutatom. A kérdezőhöz hasonló, social medián nevelkedett emberek miatt érzem magamat rosszul a bőrömben, mikor egyszerűen önmagamat adom.
2022. aug. 3. 23:57
 6/31 anonim válasza:
Egy helyes és laza pasi sose görcsol azon, hogy mások hogy látják őt. Ettől vonzó pont, hogy nem akar megfelelni az elvárásoknak, csak önmagának.
2022. aug. 4. 00:00
 7/31 A kérdező kommentje:

Nem ertem, hogy miért lenne toxikus vagy egetrengető elvárás az, hogy az ismerkedés szakaszban adjon magára az ember?

Sehol nem írtam az igaz, de kifejezetten én sem szeretem, ha valaki social media szinten el. A hivatasombol adódóan én sem extrazom magam annyira túl, de azért egy randira szépen fel szoktam öltözni és igenis megtisztelem a partnerem. Tényleg akkora nagy keres ez? Ennyire kivesztek ezek a dolgok? Nekem egy férfias parfüm illata is nagyot tud dobni a kisugarzason. Az meg pláne, ha megvan csinálva valakinek a haja. Mi olyan nehéz ebben? A lányok fele irányuló ezernyi más elvárás mellett…

2022. aug. 4. 00:04
 8/31 anonim válasza:

#6-os a második mondatoddal egyet értek. Az elsővel nem.

#7: nem az elvárással van a baj, hanem a stílussal: "kívül is gyönyörűek" "egyszerűen nem vonzódom hozzájuk a külső miatt" " kevésbé szép lány mellett látom őket" "Mi olyan nehéz ebben?" Mi ez, ha nem toxikus? :D Egyébként nagyon nem érdekel, hálistennek már nem a párkeresés időszakában járok, csak kicsit felbosszant, hogy olyan magas lóról írsz, amihez soha senki nem érhet fel. Mondjuk te szívod meg. Magányos leszel így örökké. Vagy elégedetlen. Egyik sem lehet túl jó...

2022. aug. 4. 00:12
 9/31 A kérdező kommentje:

8-as

Sajnos a megnyilvánulásommal többször akadt gond az életem során.

Bocsánatot kérek mindenkitől, aki ezt a kérdést bántóan fogadta. Nem sértésnek szántam, nem szerettem volna senki önképét rombolni.

Elnézést érte!

2022. aug. 4. 00:18
 10/31 anonim válasza:
Nem önképet romboltál, hanem társadalmi képet ezt értsd már meg. Olyan mintha egy olyan kérdést olvastál volna itt, hogy hol vannak a csinos lányok? manapság csak 65 kilós bálnákat látok mindenhol, már impotens vagyok tőlük. Téged is triggerelne, nemde? És teljesen jogosan :D mert egy toxikus kérdés lenne, amire nyilván nme választ vársz csak jó kiadni magadból a frusztrációdat.
2022. aug. 4. 00:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!