Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan Szegedi lány...

Van itt olyan Szegedi lány aki szívesen megismerkedne egy 175 cm magas 29 éves sportos jófiúval?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány csak azért mert nem vagyok rámenős, bunkó, nyomulós már esélyt sem adnak. Mostanra teljesen elment az önbizalmam.


29 vagyok de 20-nak nézek ki. Neveltetésemnek köszönhetően én egy kedves, előzékeny, udvarias, intelligens férfi vagyok. Rendszeresen sportolok. Széles az érdeklődési köröm így sok mindenről tudok sok mindent. Talán nem túlzás ha mondom, hogy okos vagyok. Szeretem a kultúrát. Színházba, hangversenyekre járni. Persze szórakozni és bulizni is szeretek.


Szóval ha Szegeden laksz és van kedved megismerkedni velem akkor írj.



2015. márc. 22. 15:36
 1/3 anonim válasza:

Hasonló vagyok csak 3 cm-el alacsonyabb és egy 10-sel fiatalabb :D

Vki? :D

2015. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem a megfelelő lányoknál próbálkoztál eddig? Engem például kifejezetten taszítanak a rámenős, bunkó, nyomulós srácok. 19/L
2015. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerezz minel tobb lanybaratot. es kerdezgesd ok hogy ismerkedtek meg a pasijukkal stb. onnan be lehet loni hogy mi szamit nyomulasnak es mi a tul lassu tempo.

amugy fiu vagyok, nem kerek privit:P

2015. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!