Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik normális társkereső...

Létezik normális társkereső oldal ami bevált?

Figyelt kérdés

#Társkeresés problémák
2022. aug. 7. 19:48
1 2
 11/14 anonim válasza:

A kérdésedre nem tudok érdemben válaszolni, de a felhasználóneved abszolút 10/10 :)

Köszi a megnevettetésért...

2022. aug. 8. 10:23
 12/14 anonim válasza:

Nem nagyon fogsz találni normálisat! Az összes gyakorlatilag egy húspiac. Az öregebbek mondjuk 30 felettiek már alapból gátlásokkal mennek föl ilyen oldalakra hogy milyen csalódás érte őket korábban! Csomóan eltűnnek levelezés közben, van aki válaszra se méltat, és van akivel ha eljutsz a randiig totál más fog fogadni mert úgy fényképezik magukat hogy előnyös legyen.


Hiába ingyenes ha ugyan az a felhozatal, az se jobb.


Akkor volt jó mikor nem volt facebook és társai, csak chat oldalak és ott nem lehetett mást csinálni csak chatelni és mindenki közvetlenebb volt. Könnyebb volt barátkozni és partnert találni akármihez!


Meg kéne ezt a problémát oldani!

2022. aug. 9. 10:02
 13/14 anonim válasza:

Én is átlagos kinézetű vagyok, vidéki... és rohadt nehéz ismerkedni. Itt a környékemen kb alig van szingli lány és én is 30 felett vagyok.

Hosszabban voltam kapcoslatban, aminek vége lett, így szingli vagyok...

Nem könnyű ismerkedni. Nem vagyok egy Brad Pitt, de normális vagyok, jó munkahelyem van és full józan életet élek. Még sem....

2022. aug. 12. 17:38
 14/14 anonim válasza:

Az összes vicc. Vannak fent normális emberek ritkán, de a legtöbb társkereső a társadalom hulladéka.

Nők: elvált, elhízott, sokgyerekes(vagy már unokás), hitelcsapdában vergődő(vagy albérletben lévő), hónapról hónapra élő


Férfiak: analfabéta, helyesen írni nem tudó, alkoholista, elvált, igazi proli mentalitású, fuxos esetleg autóban pózolós képeket tesz ki


Menj fel Facebook társkeresőre, a Maunika-show az kutya f@sza ahhoz képest.

Van pár normális, jó kinézetű nő, azokra meg annyian ragadnak, hogy vissza sem írnak.

A 40 év feletti nők amúgy normálisabbak, a 40 év alattiak beképzeltek.

Nehéz találni... Amelyik nőnek 35 felett nincs gyereke, ott általában belóg valami, amelyiknek van, az meg elvált, aztán megkaphatod vele együtt a gyereket, az olykor felbukkanó hülye apjával együtt.

2022. aug. 26. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!