Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan fiúk/lányok,...

Vannak olyan fiúk/lányok, akik hasonlóan vannak manapság az ismerkedéssel, mint én?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

23 éves srác vagyok, mostmár 3 éve szingli. Amúgy tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy rossz pasi, adok a külsőmre és még dumám is van, mindenféle nagyképűseg nélkül. Próbálkozok az ismerkedéssel különféle app-okon, oldalakon, de azt érzem, hogy csak egy helyben kapálózok és, hogy egy rohadt nagy nyűg számomra az egész. Egyszerűen sajnálom rá már magát az energiát is, hogy a 20. Lánnyal elkezdjük beszélgetést de konkrétan nem jutunk sehova, legtöbbször azt érzem, hogy csak az időmet pazarlom a roppant izgalmas élettörténetükre, meg arra, hogy az esetek 90%ban kb. csak én vezetem a beszélgetést, tehát feltételezem én se vagyok számukra nagyon izgalmas chaten keresztül.



2022. aug. 13. 11:46
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem vagy egyedül! Ha pl chatre jársz vagy járnál, ott kimerül abban hogy ha ott vagy a chaten akkor vagy valaki, ha nem akkor nem.


Arról nem is beszélve hogy akár chat vagy társkereső olyan képeket fogsz látni ami előnyös. Pl egy molett csaj úgy fényképezi magát hogy vékony legyen, és ha találkozol vele akkor így jártál, de reálisabb hogy ha nem akkor marad a vackában és ezen lovagol hogy csinált egy jó képet és túráztatja a pasikat.


Húspiac kb.


A társadalom is változik, régen közvetlenebbek voltak az emberek és barátságosabbak. Most vagy tökéletes vagy, ha nem akkor szétszednek!


Megfigyeltem chaten többnyire 40 évestől vannak többen, életuntak és 90% hogy azért jönnek fel mert unatkoznak.


A kamu profilok meg egy más kategória.


Nem poénból mondom hogy ha teheted bárhol ahol vannak emberek, már tudsz csajozni!


Az online világ túl híg. Ha felmész youtubera ott is kereshetsz pár videót ahol pár ember elmondja a véleményét mennyi selejt nő van társkeresőn. Keress rá, találni fogsz "társkereső" és feltöltés dátuma szerint!


Jó szórakozást!

2022. aug. 13. 11:56
 2/12 anonim válasza:
Sok sikert ahhoz h normális lányt találj. Szerintem a legjobb ha elengeded, és fejleszted magad és majd utadba jön a megfelelő lány.
2022. aug. 13. 13:13
 3/12 anonim válasza:

Fiúk? Szinte mind hasonló helyzetben vagyunk. Lányok? Más okból, de ugyan csak nagy nyűg nekik is.

Nem nagyon működik ez többé, de nem is ez a baj, hanem hogy más módon is sokkal csekélyebbé válnak az esélyek, akármit is szeretnénk.

2022. aug. 13. 13:47
 4/12 anonim válasza:
Szerintem az összes pasi ismeri ezt az érzést, aki már regisztrált valamelyik társkeresőre. Felejtsd el, csak az időd meg az életkedved bánja.
2022. aug. 13. 15:28
 5/12 anonim válasza:
Ha annyira jó lennél, mint ahogy gondolod, nem lenne nyűg az ismerkedés sem online, sem a valóságban. De nincs baj, a balf*** férfiak szinte mind úgy gondolják, hogy jól néznek ki, érdekesek és jó a dumájuk. Csak nem veszik észre, hogy a nők ezt nagyon másképp gondolják.
2022. aug. 13. 16:28
 6/12 anonim válasza:
Nem mindenkinek való minden ismerkedési forma. Írásban nem megy, de máshogy próbáltad már? Utcán leszólítani valakit valamilyen indokkal? Ismerős ismerősei? Buliba?
2022. aug. 13. 16:37
 7/12 anonim válasza:

A legjobb kombó az amikor külsőre a hatszázhuszonnyolcezredik vagy a tömegből semmi kisugárzással viszonylag jól tudod vezetni a beszélgetést HA! néha valakit hozzád fúj a szél. Élőben meg egy nulla vagy mert se duma, se külső. 👌

Maximum egy menekültnek kelteném fel az érdeklődését mert tudok tetőt adni a feje fölé meg kaját.

2022. aug. 13. 18:28
 8/12 anonim válasza:

Én is így vagyok, egyszerűen nem találok olyan lányt aki úgy komolyabban érdekelne, vagy ha találok is akkor nagyon messze van, a távkapcsolatot meg nem bírom.

Szóval jah, vagyunk jópáran 😄

2022. aug. 13. 21:50
 9/12 anonim válasza:
melyik város? milyen magas vagy? mit sportolsz?
2022. aug. 14. 00:28
 10/12 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló, annyit fűznék hozzá, hogy én megértem, hogy a lányok többségének az imponál, ha a férfi egy belevaló, tökös legény,aki bármelyik szituációból a legjobbat képes kihozni, egy társaságban isszák a szavait, nevetnek az összes poénján csak azt elfelejtitek, hogy van mögöttünk egy covid, amitől mindenki valamilyen szinten befelé fordult, ahoz hogy a ti elvárásaitoknak pont megfeleljen egy csavó ahoz igen ritka bolygó együttállás kéne, de várjatok csak tovább az igazira, azt egyszer csak rajta kapjátok magatok, hogy ti vagytok a mai Zimány Linda/Béres Anett/ Sáfrány Emese.
2022. aug. 14. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!