Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem tudom miért de nem akar...

Nem tudom miért de nem akar összejöni egy nő próbáltam de sikertelen volt bármiféle kapcsolatot létrehozni.pedig nagyon rendes és jószívű embernek tartanak pedig ahogy elnézem nem sok jelentkező van most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerintem csúnya ember és sportos szorgalmas fiú vagyok.16 éves vagyok

2022. aug. 16. 00:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
Csak 16 vagy, a legjobb amit tehetsz, hogy ne stresszelj rá, összejön az majd. A te korodban a legtöbb csajnak nem az számít, hogy mennyire vagy intelligens, céltudatos, érett. Idővel ez majd változik.
2022. aug. 16. 00:49
 2/13 anonim válasza:
16 évesen nem szabad ezen stresszelni, majd ráérsz pár év múlva
2022. aug. 16. 02:25
 3/13 anonim válasza:
És miért nem jött össze eddig? Hogyan zajlottak ezek a próbálkozások?
2022. aug. 16. 07:06
 4/13 anonim válasza:
A te tulajdonsàgaiddal esélytelen. Ne legyél jószìvű, légy egy tahó paraszt, a kisportolt test az jó. Egy minimum BMW szintű autó kell és omladozni fognak. Ill a tahósàgon kìvűl légy magabiztos, és ne félj elverni màsokat. Boxot tudnàm javasolni
2022. aug. 16. 10:39
 5/13 anonim válasza:
Én meg azt tudnám javasolni hogy messziről került a 4-es féle embereket, nehogy az ilyenekre hallgass. Annyi jót mondott, hogy sportolj, ne legyél egy zsírdisznó (meg túlgyúrt izomagy se azért), és legyél magabiztos.
2022. aug. 16. 11:04
 6/13 anonim válasza:
#5 ironikuson ìrtam ha nem tűnt volna fel.. de annyi ihazsàgtartalma van hogy ha valaki rendes az manapság nem kell..hiàba van kigyùrva stb
2022. aug. 16. 11:06
 7/13 anonim válasza:

#6 bocsi, tényleg nem tűnt fel xd

Az a baj, hogy annyi idióta van itt, hogy lazán elhiszem hogy valaki ilyet ír.

2022. aug. 16. 11:57
 8/13 anonim válasza:

#6

Az irónia szinte kötelezően szóbeszédben működik.


Plusz egy oncel is ezt írná le, vagy valami hasonlót.

2022. aug. 16. 12:42
 9/13 anonim válasza:
Na tudtam hogy az Incelezéshez lyukadunk ki.. Ìrok valamit ami eltér a szokvànyostól Incel! Màs a véleményed? Incel! 🤣🤣
2022. aug. 16. 12:48
 10/13 anonim válasza:
Hát mivel általanosítasz és elég durván negatív vélemény, ezért igen.
2022. aug. 16. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!