Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem tudom miért de nem akar...

Nem tudom miért de nem akar összejöni egy nő próbáltam de sikertelen volt bármiféle kapcsolatot létrehozni.pedig nagyon rendes és jószívű embernek tartanak pedig ahogy elnézem nem sok jelentkező van most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerintem csúnya ember és sportos szorgalmas fiú vagyok.16 éves vagyok

2022. aug. 16. 00:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem tudok Incel lenni még ha akarnék sem :(
2022. aug. 16. 12:57
 12/13 anonim válasza:
Figyelj, az a hozzászólás az a tipikus incel hozzászólás. Nem kicsit más mint a megshokott, hanem konkrétan az amit minden egyes incel tol ezen az oldalon.
2022. aug. 16. 15:16
 13/13 anonim válasza:
"Az incel fórumokon folytatott megbeszéléseket gyakran neheztelés, nőgyűlölet, mizantrópia (embergyűlölet), önsajnálat és önutálat, rasszizmus, a szexre való jogosultság érzése és a szexuálisan aktív emberek elleni erőszak támogatása jellemzi." ~wiki Hol volt itt nőgyűlölet? Önsajnàlat stb.. Egyedül a boxot ìrtan gondolom majd azt fogod belinkelni de mint ìrtam nem komolyan gondoltam csak tükröt próbàltam tenni ,mert a való vilàg ilyen..
2022. aug. 16. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!