Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megtalálom? Még mindig...

Megtalálom? Még mindig keresem azt a Gabi és Zsanett "művész" nevű lányt, akikkel évekkel ezelött sokat beszélgettem telefonon egy beszélgetős vonalon!

Figyelt kérdés
Keménydió keres benneteket!

#Zsanett, #Gabi, #Keménydió,
2022. aug. 18. 12:29
 1/8 anonim válasza:
Majd akkor, amikor nem keresed.
2022. aug. 18. 12:31
 2/8 anonim válasza:
cipődoktor 555 :D
2022. aug. 18. 12:38
 3/8 anonim válasza:
Tehát ha jól értem, évekkel ezelőtt emeltdíjas szexvonalakon beszélgettél ötvenes nőcikkel, akik kötögetés közben elhitették veled, hogy 25 éves, feszes, nagymellű, kerek fenekű bombázók, akik beléd vannak esve és már annak a gondolatától is benedvesednek, hogy hozzájuk érsz, miközben valójában a hátuk kellős közepére kívánták az egész melót és te most őket keresed. Csak egyet tudok tanácsolni: nőj fel.
2022. aug. 18. 14:42
 4/8 anonim válasza:

De ha Gabi és Zsanett, akkor nem "lányokat"? Vagy egy lány volt, két személyiséggel?


[link]

2022. szept. 28. 21:14
 5/8 anonim válasza:
Keménydió... ez is jó. :)
2022. szept. 28. 21:14
 6/8 anonim válasza:
Keménydió 🤣🤣🤣
2023. ápr. 16. 15:34
 7/8 anonim válasza:
Sook Siiikert :)
2023. jún. 11. 05:13
 8/8 anonim válasza:

Szevasz Malteros vagyok.

Egy időbe én is használtam "beszélgetős" vonalakat és volt egy nő aki Gombás Zsanett néven jelenezett be. Együtt szaxofoláztunk. Te kikeressem neked a számát?

2023. jún. 20. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!