Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 32 éves budapesti férfi...

32 éves budapesti férfi keresi párját. (?)

Figyelt kérdés

Rólam:

190 centi, vékony testalkat, de nem csont és bőr. Ízlés kérdése a stílus, de jól öltözöm (sportos/elegáns), odafigyelek magamra, tiszta és ápolt vagyok.

Azt mondják, hogy normális fickó vagyok. Normális, de nem átlagos. A kommunikációs stílusom állítólag némi megszokást kíván (nem bunkó vagyok!). Használták rám a furcsa és a titokzatos jelzőt is, jelentsen ez bármit is. 😄 Az emberek többsége mégis kedvel, mert segítőkész és kedves vagyok, lehet rám számítani és talán még szimpatikus is vagyok azoknak, akik kedvelik a magamfajta csendes, értelmiségi/kocka, de földhözragadt, mindenhez is értő, komolytalanul komoly embereket.


Ennyit rólam, most jössz te. Nincs sok elvárás, de ami fontos:

Vékonyabb, vagy átlagos testalkat. Magasabb lányok előnyben, de nem feltétel. Igényes megjelenés.

A személyiséged legyen kompatibilis az enyémmel (nyilván ez további alkudozás tárgya 😁). Szeretem ha valaki nem veti meg a klasszikus értékeket, okos, intelligens, tájékozott, lehet vele értelmes dolgokról beszélgetni, érti a humort, nagyjából tudja, hogy honnan jött és merre tart. Alapvetően komoly kapcsolatot keres.

Ha ezek megvannak, akkor már nem lehet köztünk akkora szakadék.


Azt hiszem nem írtam semmi olyant ami teljesíthetetlen volna, bár néha az a benyomásom, hogy magasak az elvárásaim.

Van jelentkező? 😆


2022. aug. 24. 09:20
1 2
 1/18 anonim válasza:
Uuuncsi.
2022. aug. 24. 12:36
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Most hazudhatnám azt, hogy nem is szórakoztatni akartalak, hanem csak egy értelmes nőt szerettem volna találni, de sajnos a kommented óta folyamatosan sírok, már elhasználtam egy egész csomag zsebkendőt. Azt hittem, hogy szórakoztató a kérdésem, sajnálom, hogy csalódást okoztam.
2022. aug. 24. 13:03
 3/18 anonim válasza:
Semmi baj biztos vagyok benne, hogy otthon jó nagy kópé vagy :)
2022. aug. 24. 16:01
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát, végül is mire számítottam? Pár kérdéssel alattam a 18 éves srác is megkapta a magáét. Korábban meg volt valaki aki kb. annyit írt, hogy "jól nézek ki és csak szexkapcsolat érdekel". Neki több jelentkező is akadt.

Azt hiszem hogy rossz helyre és rossz időben születtem.

2022. aug. 24. 19:42
 5/18 anonim válasza:
Mit dolgozol? Vallasos vagy?
2022. aug. 24. 23:51
 6/18 A kérdező kommentje:

Vallásos? Nem, dehogy. Épp ellenkezőleg. Miért? Ez jött le?

Ahh, hát persze, ezt nem írtam. De mindegy is mit dolgozok. Van és lesz is lóvé épp elég. Bár tőlem egy kanyit sem látsz, amíg nem tettél le valamit az asztalra.

2022. aug. 25. 08:03
 7/18 anonim válasza:

Nem azert kerdeztem, hanem az erdeklodesi kor miatt…..Ez mindent elarul,hogy egybol igy reagalsz.

Tudod, fontos, ha az ember szeret melyebb es tartalmasabb, akar tudomanyos jellegu beszelgetest folytatni a parjaval, sot a szabadidos tevekenysegeket is elegge meghatarozza a beallitottsag, vegzettseg….

2022. aug. 25. 08:20
 8/18 anonim válasza:

Igazi főnyeremény ez a kérdező. Mindent támadásnak vesz, cinikus, nyomja a világfájdalom, és természetesen nem vele van a gond, hárít ("nem jókor születtem" ..), védekezik, támad.


Lehetne a cím "Indulatos, kommunikálni nem képes, érzelmi roncs társat keres" is.

2022. aug. 25. 09:29
 9/18 A kérdező kommentje:
Na mindjárt nem olyan uncsi a kérdés ugye? Ez kell az embereknek, gratulálok.
2022. aug. 25. 09:46
 10/18 anonim válasza:
Tudsz főzni?
2022. aug. 25. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!