Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek ez már erőltetésne...

Szerintetek ez már erőltetésnek tűnhet?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy full fiú baráti társaságban. Az egyik haveromnak lett egy barátnője a társaságból. A haverom barátnőjének is van egy full lányokból álló baráti társasága akik szinglik, és felvetett egy olyan ötletet hogy hozzuk össze a 2 társaságot. Ez meg is történt és ott volt egy lány akivel egészen jól elbeszélgettem. Az este folyamán végig magabiztos voltam és figyeltem a jelekre amit ilyenkor szokás,a közös érdeklődés is megvolt. Az este végén ölelkezve köszöntünk el egymástól. Beszélgetésünk során be követtük egymást az instagramon,de mondta hogy nem szokot oda fel tölteni semmit,

én meg mondtam neki hogy nem baj. Csak elérhetőség szempontjából kértem el tőle mert 3 nap után reggel ráírtam hogy nem-e lenne kedve meg inni egy kávét valamelyik nap, de azóta nem válaszolt. Gondoltam arra hogy be jelölöm facebookon és ott is megírom neki de, ezt már kicsit erőltetésnek érzem.



2022. aug. 24. 16:21
A kérdező szavazást indított:
Erőltetésnek tűnik
Nem tűnik ertetésnek
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:

"de mondta hogy nem szokot oda fel tölteni semmit"

Ez nekem burkoltan úgy hangzik, hogy majd eldönti a további sorsod.

Ha annyira akar tőled valamit az a csaj, akkor miért nem egy olyan elérhetőséget adott meg, amit gyakrabban "használ"?

2022. aug. 24. 16:34
 2/11 Camorri válasza:

Csináld! Mit veszíthetsz? Egy lányt? Na és? Ha netán összejönnétek is elvesztheted. De ha nem csinálod és egész életedben nem ír vissza, ott fog motoszkálni benned, hogy mi lett volna ha...


Csak csináld! Max kapsz egy kosarat és lesz mibe összeszedni az almát a fa alól.

2022. aug. 24. 16:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Az instagram ötletét én hoztam fel. Meg attól még hogy nem tölt fel semmit az oldalára még lehet beszélgetni. Látni még nem látta azt amit írtam neki, de ez lehet az instagramtól is hogy nem mindenről küld értesítést. Ezért gondoltam a facebookra hogy ott írok neki. Meg hogyha mégsem lenne ebből komoly kapcsolat, attól még az sem lenne baj nekem ha csak barátok lennénk.
2022. aug. 24. 16:52
 4/11 anonim válasza:
Mobiltelefonja nincs a csajnak, hogy a számát elkérted volna ?!
2022. aug. 24. 17:08
 5/11 anonim válasza:

Ha nem nézi meg nem akar válaszolni, lehet épp jókat nevetnek rajtad.

Fölösleges ezeregy helyen megpróbálni, ha instán nem válaszol máshol se akar majd.

Vagy csak várj, lehet még nem jutott oda.

2022. aug. 24. 17:33
 6/11 anonim válasza:
Lehet, hogy nem nagyon használja, várj pár napot. Illetve esetleg megint összeránthatnátok a két társaságot, és személyesen is el tudnád őt hívni valahová.
2022. aug. 24. 22:40
 7/11 NTBS válasza:
Írj rá bátran.
2022. aug. 25. 07:30
 8/11 anonim válasza:
Nekem is van instám, de ha ott írna nekem valaki azt lehet hogy jövő ilyenkor látnám meg először. Olyan platformot kellett volna ajánlanod amit használ is, mert így ilyenek történnek, hogy esetleg nem nézi nem látja hogy írt valaki. Szerintem is próbálkozhatsz facebook-on, de csak egy diszkrét üzenetet küldj, hogy azért írsz ott mert instán nem látta és ha szándékosan nem írt nem gond, nem zaklatod, csak tartottál tőle, hogy nem figyeli az instán kapott üziket. Én valami ilyesmit írnék.
2022. aug. 25. 07:49
 9/11 anonim válasza:
8-as jól írja, írj neki nyugodtan. És máskor a helyedben figyelnék arra, hogy olyan elérhetőséget kérjetek/adjatok meg, amit mindketten használtok is. Szerintem a telefonszám lenne a legegyszerűbb (bár lehet, h csak azért mondom, mert nem vagyok annyira "mai csirke" :D)
2022. aug. 25. 16:26
 10/11 anonim válasza:
Hát szerintem direkt nem válaszol, de azért megpróbálhatod a facebook-ot. Kérdezd meg hogy nem látta e vagy csak nem szeretné folytatni, mert akkor békén hagyod.
2022. aug. 27. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!