Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem találok olyan helyet,...

Nem találok olyan helyet, elfoglaltságot Budapesten, ahol ismerkedni tudnék (30 feletti férfi). Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden amit szívesen csinálok gyakorlatilag valami egyéni foglalkozás.


Még talán a sportolás lenne jó, pl. úszás, de inkább otthon tornáznék, amiért fizetni sem kell.


Szeretek zenélni, viszont nem vezetett még barátsághoz nemhogy párkapcsolathoz.


Nem szeretek szórakozóhelyekre, moziba, színházba, koncertre és egyéb helyekre sem járni.


Ha könyvtárba megyek, előtte online megnézem bent van-e a könyv, és 5 perc alatt végzek ha be kell mennem érte - nem értem miért gondolják sokan, hogy itt lehet ismerkedni.


Nemigen érdekel egy tanfolyam sem (ami érdekelne, azt egyedül is megtanulnám, ha lenne időm).


Lassan már csak bevásárolni járok meg munkahelyre (ami alkalmatlan az ismerkedésre), meg néha nyújtani és sétálni.


Az sem megoldás ha olyan helyekre járok amiket nem kedvelek, mert ott többnyire tőlem teljesen eltérő emberek vannak.


Klasszikus férfi-férfi barátságra is nyitott lennék amúgy.


De leginkább csak egy barátnő hiányzik szerintem.


2022. aug. 27. 17:07
 1/6 anonim válasza:

Így elég nehéz lesz, még egy férfi barátot is szerezni,nemhogy barátnőt. Közös élmények,érdeklődés hoz össze embereket, Téged pedig nem sok minden érdekel és elég magadnak való vagy.


F/Bp

2022. aug. 27. 17:28
 2/6 A kérdező kommentje:

1-es


Nekem inkább az a tapasztalatom, hogy a közös érdeklődés nem elég.


Inkább köti össze az embereket, hogy ugyanazon helyekre járnak rendszeresen - bármilyen fura.


Elég sok dolog érdekel amúgy, de az igaz, hogy szeretek egy-két dolgot csinálni érdemben.

2022. aug. 27. 17:36
 3/6 anonim válasza:

"Ha könyvtárba megyek, előtte online megnézem bent van-e a könyv, és 5 perc alatt végzek ha be kell mennem érte - nem értem miért gondolják sokan, hogy itt lehet ismerkedni."


Én pl. sose ilyen célirányosan jártam könyvtárba. Nyilván megvannak a kedvenc kategóriák, de sétálgatni a polcok között, beleolvasni, ami szimpinek tűnik, úgy válogatni... nagyon ritkán tervezem meg, hogy mit olvasok.

Illetve sokan szeretnek le is ülni ott, ott olvasni.


És amúgy ugyanez igaz mindenre, amit írtál, te praktikusan, célirányosan fogod meg a dolgokat, ahogy látom, így valóban nem alkalmas ismerkedésre egyik sem. :)

Így viszont tényleg maximum a direkt ismerkedés marad, tárkereső és társai, hiszen a spontaneitást kizártad.

2022. aug. 27. 17:56
 4/6 anonim válasza:

Mit zenélsz? Milyen hangszeren játszasz?

Egy zenésztársat én is szeretnék találni magamnak.


41f

2022. aug. 27. 18:22
 5/6 anonim válasza:
Túrázás?
2022. aug. 27. 18:24
 6/6 anonim válasza:
Barkácsáruház? Ha egyedülálló hölgyet látsz válogatni pl csavarok vagy kalapácsok között, szinte biztos, hogy nincs párkapcsolata. Ha korodbelinek és helyesnek látszik, megkérdezheted, hogy segíthetsz-e. Ha meg éppen nem látsz ilyen hölgyet, legalább körülnézel az áruházban, a férfiak általában kedvelik a barkácsáruházakat.
2022. aug. 27. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!