Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék nyárra egy körülbelü...

Szeretnék nyárra egy körülbelül egy hónapos elfoglaltságot Budapesten, önkéntes munkára gondoltam, vagy diákmunkára esetleg. Tudtok esetleg tippeket adni?

Figyelt kérdés
A célom, hogy aktívan éljem meg a nyárnak a középső részét (augusztusra már be vagyok táblázva). Egyelőre nem találtam olyan önkéntes lehetőséget, ami jó lenne, vagy diákmunkát, de igazából bármire nyitott vagyok. Budapest mint helyszín fontos, és az se lenne rossz, ha emberi kapcsolatokat tudnék szerezni általa. Van esetleg ötletetek? :) (20/f)

2021. jún. 27. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Ha jót akarsz magadnak, soha nem dolgozol ingyen másnak.
2021. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szereted az állatokat, akkor esetleg menhely, lovarda


Elmehetsz uszodába mesternek is, tanfolyamot kell elvégezni életmentésből, ez elég felelős dolog, de egy életre tapasztalat.


Kórházakat/öregekotthonát most nem tudom mennyire érdekli az önkénteskedés, egyáltalán téged az emberekkel való foglalkozás.


Valami szeretetszolgálat, ahol esetleg főzni kell az embereknek vagy ruhát osztani, jatékokat válogatni, vinni a rászorulóknak.


Vakoknak/mozgássérülteknek segítő ember, sokaknak csak olyan kell, akivel beszélgetni lehet, hogy ne csavarodjanak be a 4 fal között.

2021. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!