Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Baráti zóna vagy több?

Baráti zóna vagy több?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány akivel már lassan 1 éve beszélek. Ő messze lakik tőlem szóval még csak egyszer tudtunk találkozni, de az sem volt olyan nagy hűha. Vagyis nagyon izgultam és úgy éreztem nem voltam jó társaság, de ő azt mondta az volt az egyik legjobb nap a nyarában és ő is borzasztóan izgult. Év elején én elmondtam neki, hogy tetszik és visszautasított, mert akkor még mással beszélt és találkozott úgy. Viszont az a személy kikerült azóta a képből és sokkal érdeklődőbb lett azután. Általában nem ad nagyon jeleket, hogy ez több lenne mint barátság, de valamelyik nap leírta, hogy szokott rám gondolni zene hallgatás közben. Volt amikor azt mondta aranyos vagyok és hogy imád viszont ezt barátilag is érthette. Meg hogy mindig feldobom a napját ha írok neki és sokszor volt olyan beszélgetésünk, hogy fontos vagyok számára és nem akar elveszíteni. Amikor fogorvoshoz kellett mennem akkor is írt előtte egy hosszú üzenetet, amiben leírta ne izguljam túl, mert tudta, hogy félek nagyon. Akkor nagyon mosolyogtam, hogy egyáltalán emlékezett rá és szánt időt erre a kis üzenetre. Elmondani neki másodjára, hogy még mindig bejön nem szeretném nagyon, mert tényleg nem akarom, hogy valami fura legyen köztünk. A következő hónapban újra fogunk találkozni ha minden igaz. Néha jó lenne belelátni a fejébe ő mit gondol rólam. Szerintetek?

2022. aug. 30. 20:43
1 2
 1/19 anonim válasza:

Találkozz vele sokat aztán majd lesz valami :)

Ha érdeklődő az jó jel :)

El baszni nem lehet innen :)

Ha meg mással beszélt régebben és vissza utasított az egyenes tőle. Nem 20faszit bolondít :)

Drukkolok! 🤘🤘🍺🍺

F

2022. aug. 30. 20:48
 2/19 anonim válasza:
Hívd el valahova. De igyekezz nehogy közbe képbe jöjjön valaki. Meg ma írj neki, hogy szeretnék veled talalkozni. És várd mit válaszol rá. Csak ennyit írj többi meg majd jön magától.
2022. aug. 30. 20:57
 3/19 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy hirtelen belép valaki más a képbe és engem elfelejt.
2022. aug. 30. 20:58
 4/19 anonim válasza:

Ezért írtam, hogy még ma irj neki. De csak ennyit: "szeretnék veled találkozni!"

És csak várd mit reagál. Siman bele megy ha bejössz neki. Az már felig zöld lámpa.

2022. aug. 30. 21:02
 5/19 anonim válasza:

Ha ilyen messze laktok egymástól, hogy havonta tudtok találkozni, úgy ne táplálj felesleges reményeket...

Barátságnál több így nem fog kialakulni... Legalább hétvégente kéne, hogy tudj vele találkozni, akkor jó esélyeid lennének.

Így viszont nem lenne nagy meglepetés, ha egy olyan fiúval jönne össze, aki ott lakik a közelben.

Ha nem tudsz vele a későbbiekben legalább hétvégente találkozni, akkor engedd el.

2022. aug. 30. 21:04
 6/19 A kérdező kommentje:
Belement. 1 hét múlva találkozunk. Felmegyek hozzá, de amikor azt kértem a múlt hónapban, hogy ő jöjjön ide elvileg nem ért rá, de az is lehet, hogy nem is akart találkozni. Bár azt írta, hogy lejött volna szívesen, de nem hiszem el, hogy tényleg nem ért rá egy napot azon a héten. Meg ha újra találkozunk is az a baj, hogy egyikőnk se mer lépni. Ha kedvelne akkor se mutatná ki szerintem.
2022. aug. 30. 21:05
 7/19 anonim válasza:
Most írtál rá és bele ment? Örülök, hogy megfogadtad a tanácsot. :) Sok sikert!
2022. aug. 30. 21:07
 8/19 anonim válasza:
Nagyon sajnállak.
2022. aug. 30. 21:12
 9/19 anonim válasza:
Igyekezz mindig a képben maradni, ezt értsd úgy hogy ha nem is mindennap, de legalább másnaponta beszélj vele. A randin ne légy tolakodó, viszont figyelj és kérdezz! Nagy gáz a távolság, szóval oda kell tenned magad, ha többet akarsz puszta barátságnál. Jó lenen ha el tudnád vinni valahova kajálni, moziba is akár, és lényeges hogy annyira jól érzze magát, hogy egy csók minimum beleférjen.
2022. aug. 30. 21:19
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ezt hívhatjuk e randinak. Hiszen csak két barát találkozik. Ezért nem merek úgy közeledni hozzá. Bár az üzeneteimből érezhetné, hogy ez számomra nem csak barátság.
2022. aug. 30. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!