Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Baráti zóna vagy több?

Baráti zóna vagy több?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány akivel már lassan 1 éve beszélek. Ő messze lakik tőlem szóval még csak egyszer tudtunk találkozni, de az sem volt olyan nagy hűha. Vagyis nagyon izgultam és úgy éreztem nem voltam jó társaság, de ő azt mondta az volt az egyik legjobb nap a nyarában és ő is borzasztóan izgult. Év elején én elmondtam neki, hogy tetszik és visszautasított, mert akkor még mással beszélt és találkozott úgy. Viszont az a személy kikerült azóta a képből és sokkal érdeklődőbb lett azután. Általában nem ad nagyon jeleket, hogy ez több lenne mint barátság, de valamelyik nap leírta, hogy szokott rám gondolni zene hallgatás közben. Volt amikor azt mondta aranyos vagyok és hogy imád viszont ezt barátilag is érthette. Meg hogy mindig feldobom a napját ha írok neki és sokszor volt olyan beszélgetésünk, hogy fontos vagyok számára és nem akar elveszíteni. Amikor fogorvoshoz kellett mennem akkor is írt előtte egy hosszú üzenetet, amiben leírta ne izguljam túl, mert tudta, hogy félek nagyon. Akkor nagyon mosolyogtam, hogy egyáltalán emlékezett rá és szánt időt erre a kis üzenetre. Elmondani neki másodjára, hogy még mindig bejön nem szeretném nagyon, mert tényleg nem akarom, hogy valami fura legyen köztünk. A következő hónapban újra fogunk találkozni ha minden igaz. Néha jó lenne belelátni a fejébe ő mit gondol rólam. Szerintetek?

2022. aug. 30. 20:43
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nyugi, majd ott kiderül. Erezzetek jól magatokat. De nehogy moziba vidd!!!!
2022. aug. 30. 21:48
 12/19 anonim válasza:
Így vagy úgy, de jelezned kell hogy többet akarsz mint a barátsága. Kajálni, dumálni el kell vinned , a semleges terület mindkettőtöknek jót tesz. Ha mozi sok is, a csókig valahogy el kell jutnod. Márpedig fényes nappal lehet hogy nem lesz meg a romantikája a pillanatnak :D Mindenesetre egy kalappal neked!
2022. aug. 30. 21:59
 13/19 anonim válasza:
Hat en elengednem... egyszer mar mast valasztott, onnantol mar nem kellene. Meg nem ugy tunik, h hu de akarna a dolgot
2022. aug. 30. 22:26
 14/19 A kérdező kommentje:
Elengedni nem fogom, mert alapból van köztünk egy szorosabb barátság és azt nem szeretném elveszíteni.
2022. aug. 30. 22:55
 15/19 anonim válasza:

Nos igen,itt a távolság a nagy probléma.Ami akkora probléma,hogy nem biztos ,hogy működni fog ez az egész ha ilyen ritkán találkoztok.

Remélem tényleg jó ember és nem csak egy lelkiszemetes vagy neki,mert ez elég gyakori

2022. aug. 30. 23:22
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok neki lelkiszemetes és őszintén még sosem találkoztam pozitívabb emberrel, mint amilyen ő. Ahogy látja ezt a világot lenyűgöz és szerintem ez az, ami annyira megfogott benne. Szóval emiatt nem aggódom. Igen a távolság az, ami rossz.
2022. aug. 30. 23:35
 17/19 anonim válasza:
Én 2 év utàn tudtam az egyik baràtnőmmel találkozni meg közben voltak kapcsolatai is.. de megérte vàrni 😉
2022. aug. 31. 07:03
 18/19 A kérdező kommentje:
Visszautasított.
2022. szept. 10. 20:43
 19/19 anonim válasza:
Van ez így. Fel a fejjel!
2022. szept. 10. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!