Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A Randivonal és a Párom-on...

Madim kérdése:

A Randivonal és a Párom-on kívül olyan társkereső oldalakat keresek(közép korúak számára), amiről jó véleménnyel vagytok, vagy mástól jót és + eredményeket hallottatok? Kezdetben ingyenes bekerüléssel.

Figyelt kérdés

#sikeres társkereső oldal
2022. szept. 3. 18:25
 1/9 anonim válasza:
Személyesen nem tudok nyilatkozni az Elittársról, mert nem voltam sosem az oldalon, így a költségekről sem, de 2 férfi ismerősöm is ott találta meg a 2. feleségét.
2022. szept. 3. 18:47
 2/9 anonim válasza:
GyK! 😅
2022. szept. 4. 08:10
 3/9 anonim válasza:

Én is voltam ezeken az oldalon is, de sokidőt kell várni mire valaki "beszivez", Badoo eddig volt számomra a legjobb, igaz több idiótát is eléd hoz, mivel többen is használják,gyorsan, egyszerübb az ismerkedés....


Ezeken az oldalakon több hétig is eltart mire valaki beszivezne.


Azt javaslom, mire találkozol netröl, teljen el legalább pár hét, kamozzatok is elötte, és telefonhivás is legyen!


Sok sikert! 25/L

2022. szept. 4. 09:01
 4/9 anonim válasza:
38 vagyok, férfi, nekem egyik társkereső oldal sem vált be igazán. Próbálkoztam olyanokkal is, amelyek elvben igényesebbek, mert fizetni kell a szolgáltatásokért, olyanokkal is, amelyek ingyenesek, de kb. semmi. Facebook társkeresőn volt egy-két visszaszívezés, de amikor írtam az illetőknek, akkor nem reagáltak. Badoo-n több visszaszívezést kaptam, de ott is nagyjából ez volt a helyzet, akikkel mégis elkezdtünk beszélgetni, azokról kiderült, hogy gyakorlatilag nem gondolják komolyan, csak kb. unaloműzésre használják az oldalt. Illetve ott volt, hogy én is kaptam megszívezéseket, de leginkább cigóktól meg kövérektől. Az unokatesóm viszont valami társkeresőn talált magának asszonyt, de ő is a sokadik próbálkozásra. Szerintem a legtöbben nem gondolják komolyan ezt az egészet, meg irreálisan magasan vannak az igényeik, legalábbis én azt vettem észre, hogy tanult, nem ronda, de nem is helyes fasziként gyakorlatilag csak a nagyon elkeseredett nőneműeket érdeklem.
2022. szept. 4. 11:38
 5/9 anonim válasza:
6-7 éve voltam fenn az 50plusz-klub-on. A regisztrálás ingyenes volt, ha extrákat is szeretnél, azért már fizetni kellett, de én találtam rajta értelmesebb embereket is.
2022. nov. 11. 18:54
 6/9 anonim válasza:

Hihetetlen, hogy képtelenség szinte párt találni, ha az ember benne él a saját komfortzónájában és nem jár olyan helyen vagy helyeken ahol emberi kapcsolatokat lehet kialakítani

Vagy pedig nem ilyen munkahelyen dolgozik

F/53

2022. nov. 22. 18:40
 7/9 anonim válasza:

Ismerkednék valakivel 30 év körül. Átlagos testalkatom van, a koromtól fiatalabbnak nézek ki. Sötétbarna haj, barna szem.

Nem kimondottan a társtalálás vezérel, tudom, hogy ezt így nem lehet, ezért már nem is érdekelnek a társkeresők. Lejárt lemez....de sose lehet tudni, hátha erre a pár sorra reagál valaki, aki épp most jött egy űrsétáról és a hibernálás után arra eszmélt, hogy kapcsolatot szeretne. Full kocka, szoc. fóbiás, emberek nem érdekelnek. Én sem vagyok társasági lény, de ez nem jelenti azt, hogy beteg vagyok, szeretnék társaságot, szeretnék ismerkedni. És természetesen társat is, de ez nem 1 nap. Pest megye elsősorban. Az életkor tekintetében kb velem egykorú személy érdekel. Nem reklám volt! :)

2022. dec. 3. 23:33
 8/9 anonim válasza:
7. A nemed kihagytad. Egyébként van ismerkedés kategória az oldalon.
2022. dec. 4. 08:35
 9/9 anonim válasza:
Nő vagyok. És azért írtam ide ezt a kardinális szempontot kihagyva...(sajnálom) mert társkeresésről szólt a kérdés. De, hogy a kérdésre válaszoljak egyszer minden vége tér. Nem lehet használni a társkeresőket mert vagy a felülete rossz vagy fizetni kell. Szerintem nőként befizetni egy társkeresőre...és azt láttam a párom.hu-n akkor is fizetésre ösztönöznek ha a másik teljes értékű tag szval hagyjuk. Itt nemcsak a pénzről van szó nyilván.
2022. dec. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!