Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalt keresek. Ki...

Társkereső oldalt keresek. Ki melyiket meri ajánlani? 35f vagyok. Persze ha akad itt olyan nő akinek volna kedve itt ismerkedni , attól sem vagyok elzárkózva.

Figyelt kérdés
Átlagos pasi vagyok.

2022. ápr. 3. 12:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
Dehogy MEREK neked bármit is ajánlani!!!!!! Nem vagyok olyan bátor/botor!
2022. ápr. 3. 12:57
 2/16 A kérdező kommentje:
🤣 így lassú lesz a folyamat.
2022. ápr. 3. 13:13
 3/16 A kérdező kommentje:
Privát üzenet se ömlik a lányoktól. 😂
2022. ápr. 3. 13:16
 4/16 anonim válasza:
Nyomd a Tindert. Jó sok csaj van,igaz fele kamu.
2022. ápr. 3. 13:20
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos tapasztaltam .
2022. ápr. 3. 13:35
 6/16 anonim válasza:
Átlagos férfiként sehol sem lesz szerencséd, saját tapasztalat. Próbáltam több társkeresőt is (Badoo, Fb, Randivonal), de kb. nulla eredménnyel. Elvétve válaszolt egy-két csaj, aztán ők is eltűntek.
2022. ápr. 3. 13:55
 7/16 anonim válasza:

puncs.hu


Én ronda vagyok, sose volt senkim viszont elfogadhatóan keresek (IT software architect, 1.7 millió + egyéb jutattások, pl. céges autó...). Tegnap poénból reggeltem puncs.hu-ra. Őszintén leírtam mindent, azt is, hogy max. egy átlagos kinézetű főiskolás lányt tudnék venni, felső kategóriás csajt biztos nem, mert nem keresek annyit. Még képet se tettem fel magamról ennek ellenére már 4 felső kategóriás nő "kedvencelt"...


Tinderen soha nem volt egy match-em se. Tradícionális társkeresőn se írtak vissza sose a nők a kinézetem miatt (nyilván nem azzal nyitottam, hogy mennyit keresek).


Úgyhogy részemről puncs.hu a javaslat.

2022. ápr. 3. 16:06
 8/16 anonim válasza:
Hány éves korosztályt keresel?
2022. ápr. 3. 20:00
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs kimondottan korosztály olyan idős mint én vagy fiatalabb de úgyis személyes talinál derülne ki . Mert van olyan korosabb nő hogy a fiatalok elbujhat .
2022. ápr. 3. 23:14
 10/16 anonim válasza:

#9


7-es vagyok. 24 óra mérlege puncson, 6 "like" úgy, hogy még a fotóm sincs fenn, pedig ahogy mondtam, le van pontosan írva mennyit keresek és abból én mire számítok. Viszonyításképp "normál" társkeresőkön nulla nálam a mérleg úgyhogy tulajdonképpen már most sikeresebb vagyok puncson úgy, hogy még semmit se csináltam... Ennyit a nőkről...


Online valami bekattan nőknél nagyon. Pl. Tinderen, ha átlagos kinézeted van, akkor jó ha 100-200 "tetszikből" 1 match-ed lesz (ez a nemzetközi átlag is). Még ha feltételezzük, hogy minden match visszaír (nem szoktak sajnos nők), akkor is kell 10-20 match, hogy egy randi összejöjjön. És akkor még csak első randinál vagy...

Általános érvényű tanács, hogy ha átlagos kinézeted van inkább élőben próbálkozz (sok külföldi fórumon is ez a vélemény), azt mondják az még picivel jobb.


Alábbi van pár link, onnan meg még tovább is tudsz menni, olvasd végig őket:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2022. ápr. 4. 02:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!