Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkednek az introvertál...

Hol ismerkednek az introvertált lányok?

Figyelt kérdés

Ha te ilyennek tartod magad, kérlek írd meg hol ismerkedsz, vagy hol tervezel ismerkedni, esetleg ha sehol se, akkor azt.


Mit javasolnátok egy srácnak aki introvertált lányokkal szeretne ismerkedni?


Ja igen, és az életkorotokat is megírhatnátok.



2022. szept. 3. 19:11
 1/7 anonim válasza:
Rosszlanyok.hu
2022. szept. 3. 19:57
 2/7 anonim válasza:
Én azt vettem észre hogy aki félősebb az sehol, őket csak suli/koli/hobbi alapján találod meg. A kicsit bátrabban lehet már felmennek társkeresőre is.
2022. szept. 3. 20:12
 3/7 anonim válasza:

20/L

Kb 9.osztálytól egyedül érzem magam, a barátaim megszűntek létezni a szememben, vagy kikopkat az életemből. Ez miatt elég szorongó, depressziós lettem, de ma már jobban vagyok. Egyetlen barátom a párom, nincsenek barátnőim se, családomon kívűl maximum 2 lánnyal szoktam beszélni akik a szaktársaim az egyetemen leadással, házival kapcsolatban. Nem ismerkedem sehol és jó nekem így is.

2022. szept. 3. 20:25
 4/7 trichard2001 válasza:
a párodat hol ismerted meg 3-as?
2022. szept. 3. 23:28
 5/7 anonim válasza:
Online oldalokon is lehet ismerkedni
2022. szept. 4. 03:19
 6/7 anonim válasza:
Én pl. van, hogy online oldalakon ismerkedek.De mostanában erre nem érzek lelki erőt.
2022. szept. 4. 13:22
 7/7 anonim válasza:

3as vagyok

Páromat úgy ismertem meg hogy ki sem kellett tennem a lábam a házból, nálunk szerelt villanyt :')

2022. szept. 5. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!