Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan nővel ismerkednék,...

Olyan nővel ismerkednék, akinek még nem volt párkapcsolata. Itt vagy?

Figyelt kérdés

Nekem sem volt még soha kapcsolatom, idén leszek 29 éves. Gondolom egy korombeli, tapasztalt nő emiatt szóba sem állna velem, ezért keresek szintén kezdő nőt. Komoly kapcsolat érdekelne. Budapesti vagyok.


Hobbijaim: film és sorozat nézés, olvavás, rejtvényfejtés, olvasás, moziba járás, főzés.


174 magas, kb 75 kg, átlagos testalkatú, barna szem, fekete haj.



2022. szept. 6. 10:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
Transz nő is írhat?
2022. szept. 6. 11:50
 2/15 anonim válasza:
Annyira lenézed magad, hogy úgy gondolod, nincs esélyed csak olyan nőnél, aki nem tud összehasonlítani senkivel? Ez garantált recept a kudarchoz.
2022. szept. 6. 12:01
 3/15 anonim válasza:
1# vagy is srac? Ketlem
2022. szept. 6. 12:19
 4/15 anonim válasza:
Vallásosaknál keresgélj, én egyedül a hívők közül ismerek csak ilyen korú szűz nőt.
2022. szept. 6. 12:21
 5/15 anonim válasza:
Én ismerkednék veled! 21L
2022. szept. 6. 12:56
 6/15 anonim válasza:

Kedves JohnnyBlue!

Igen,transz nő vagyok.

2022. szept. 6. 15:58
 7/15 anonim válasza:
Vagy is hím, ne tereljunk
2022. szept. 6. 20:04
 8/15 anonim válasza:

"Annyira lenézed magad, hogy úgy gondolod, nincs esélyed csak olyan nőnél, aki nem tud összehasonlítani senkivel?"

Nem, annyira felnéz a leendőbelijére is meg saját magára is, hogy nem teszi ki annak egyikőjüket sem, hogy csak egy legyenek majd a sok közül.


"Ez garantált recept a kudarchoz."

Ez garantált recept a boldogsághoz! :)

2022. nov. 15. 23:06
 9/15 anonim válasza:
Hát ha olyan kell akinek meg senki se volt akkor egy bölcsibe kell menni, ot még talán találsz!!!! Miert fontos ne legyen kapcsolata? Örülj ha egy tapasztaltabb szoba fog állni veled!!!!! Nem könyen találsz olyat aki nek meg nem volt soha kapcsija!!!! En pl mar ovodaba is csajoztam meg a sulit is vegig,szoval teljesen kezdo lanyt max ovodaba vagy bölcsödébe találsz!!!! Lejjebbb kell adnod az igényt és megelégedni tapasztaltabb lányal is!!!!!
2022. nov. 27. 07:58
 10/15 anonim válasza:

Kérdező, remélem, nem is foglalkozol az olyanokkal, mint pl. az előző...

Drukkolok neked!

2022. nov. 27. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!