Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány/nő aki...

Van itt olyan lány/nő aki szívesen ismerkedne egy 32 éves férfival komoly párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Én egy 32 éves szolnoki férfi vagyok, és kizárólag komoly párkapcsolat érdekel.

A munkám mellett szabadidőmben nagyon szeretek olvasni, moziba járni, sétálni, filmet és dokumentumfilmet nézni, nagyon érdekel a történelem, a haditechnika, kifejezetten a kedvenceim közé tartoznak a csatahajók, tervezek is venni egy csatahajó makettet.

Közel állnak hozzám a videójátékok is, több széria is a kedvenceim közé tartozik.

Szeretek koncertekre járni, ha valamelyik kedvencem hazánkba jön, legutóbb a Sabaton-on voltam augusztus 20.-án.

Szeretek utazni is, szép helyeket, várakat, kastélyokat látni, de ezt leginkább akkor ha van kivel menni.

Érdeklődők a paranormális jelenségek iránt is, szoktam vizsgálódni, kutakodni ezen a területen is.


Ha a fentieket olvasva van olyan lány/nő aki szívesen ismerkedne kizárólag komoly párkapcsolat céljából, akkor írjon bátran, nagy érdeklődéssel várom válaszát.

Talán pont itt fogunk egymásra találni, sosem lehet tudni mit hoz az élet.



2022. szept. 1. 12:55
 1/6 anonim válasza:
nincs
2022. szept. 1. 13:38
 2/6 anonim válasza:
Melyik a kedvenced
2022. szept. 1. 14:20
 3/6 A kérdező kommentje:

God of War, The Last of Us, Assassin's Creed, Batman:Arkham széria, Detroit:Become Human, Heavy Rain és mivel csatahajós a World of Warships:Legends.

Fontosnak tartom, hogy legyen jó, csavaros és elgondolkodtató története. A fentebb említettekben mindben megvan a legutóbbi kivételével, de azt nem is szabad melléjük sorolni, hiszen az online játék, teljesen más a lényege.

2022. szept. 1. 14:41
 4/6 anonim válasza:
Szívesen ismerkednék, de sajnos messze vagy
2022. szept. 1. 18:33
 5/6 anonim válasza:
Nincs
2022. szept. 1. 18:37
 6/6 anonim válasza:
Nagyon jó lenne, de sajnos nem lehet.
2022. szept. 1. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!