Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ezután még ráírjak a csajra?...

Ezután még ráírjak a csajra? (full sztori lent, szavazzatok pls :D)

Figyelt kérdés

Szóval lett volna egy randim tavaly évvégén egy lánnyal. Tinderen kezdtünk beszélgetni. Aznap órákkal előtte lemondta talit és utána mikor rákérdeztem instan azt mondta nincs most abban az élhethelyzetben hogy beleférjen neki az ismerkedés. Kicsit élesen írtam vissza, nem akartam bunkó lenni de leírtam h akkor ezt közölhetné előbb is, mert a másik fél várja a talit, stb. Persze letiltott utána. Napokban a face bedobta a profilját a "kit ismerhetek" fül alatt, haverom meg azzal heccelt hogy úgyse merem bejelölni. Bejelöltem, 10 perc alatt visszaigazolt. Profilom alapján egyértelműen le tudta venni hogy én vagyok, semmit nem változtam azóta, lehetetlen hogy ne rakta volna össze hogy akkor voltaképp ki is jelölte be. Most azon gondolkozok, hogy lenne értelme írni neki, vajon ez már vehető jelnek hogy akkor már szeretne ismerkedni? Ha annyira ki nem állhatna, akkor valószínű törli a jelölést vagy letilt, nem? Gondolom nem udvariasságból igazolt vissza.

Bármilyen tanácsot köszönök, nagyon sokat filóztam rajta.



2022. szept. 7. 20:22
A kérdező szavazást indított:
írj rá
ne írj rá
53 szavazat
1 2
 1/17 NTBS válasza:
Tessék ráírni. Mit veszíthetsz? Semmit.
2022. szept. 7. 20:23
 2/17 anonim válasza:
Max alkoholos filccel a csecsei közé…
2022. szept. 7. 20:30
 3/17 anonim válasza:

A lányok furák csinálnak ilyet hogy letiltana majd feloldják...

Írj rá, talán most nyert ügyed lesz.

2022. szept. 7. 20:30
 4/17 anonim válasza:

Egyszer már egyértelművé tette, hogy nem kellesz neki, azóta miért nem keresett? Vagy most miért nem írt neked?

Bár simán lehet az is, ha ezt gyakran eljátssza, hogy fingja sincs már, ki vagy, annyi emberrel csinált már ilyet.

2022. szept. 7. 20:37
 5/17 anonim válasza:
Miből van a gerinced, taknyos papírzsepiből?
2022. szept. 7. 20:40
 6/17 anonim válasza:

Ma még nem írj rá, de holnap rá lehet írni nyugodtan.

Szívesen.

2022. szept. 7. 21:03
 7/17 anonim válasza:
Hagyd a francba hülye ribi :D
2022. szept. 7. 21:24
 8/17 anonim válasza:
Lehet csak azért jelölt vissza, mert ismerős gyűjtő.
2022. szept. 8. 06:55
 9/17 anonim válasza:
Ha írsz csak nyerhetsz, ha nem akar semmit legalább a tudatot hogy te megpróbáltad.
2022. szept. 8. 08:30
 10/17 anonim válasza:
Legalább vedd fel ahogy szopik haverokkal meg szépen megosztani, Ne legyééé iriiiiigy!
2022. szept. 8. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!