Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ebben a topikban sosem ismerke...

Ebben a topikban sosem ismerkedne nő férfival?

Figyelt kérdés
Leginkább csak azt látom, hogy férfi ismerkedne nővel, fordítva nem vagy csak alig.
2022. szept. 10. 14:41
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Láttam már nőt is itt kérdezni. Igaz, én már lassan tíz éve gyakorizok. :D
2022. szept. 10. 14:43
 2/28 anonim válasza:
A nőknek egy csomó privát érkezik 1-1 kommentjük után is, nem nagyon kell külön ismerkedő kérdést kiírniuk.
2022. szept. 10. 14:47
 3/28 A kérdező kommentje:

Igen gondolom, de biztosan sokan közülük nem is akar ismerkedni, hiába írnak rájuk is.


De azok akik tényleg ismerkednènek nagyszerű férfiakkal, biztos irnànak ki kérdést. De mindenhol csak fordítva látom.

2022. szept. 10. 14:54
 4/28 anonim válasza:
3. Azok a nők, akik pedig szeretnének ismerkedni, írnak az ebben a kategóriában kiírt kérdésükre a férfiaknak, amennyiben az a kiírás kulturált, és elég informatív.
2022. szept. 10. 14:59
 5/28 anonim válasza:

4-es, nem feltétlen, mert láttam szerintem jó leírásokat és látom alatta, hogy vagy túl kevés infó, vagy túl sok (és nem a farokméretét írta le, hanem basic cuccokat), már én sajnálom akik ide írogatnak párkeresés gyanánt mert az az érzésem, hogy a lányok itt (is) a tökéletes herceget keresik fehér lovon. Fordítva mi srácok meg már ugrunk ha látunk egy L/N jelet. Lányoknak annyit, hogy lehetnének kevésbé finnyásak, srácoknak meg, hogy növesszenek gerincet és azért ne legyen mindegy, hogy lyuk lyuk. Általánosítottam, szóval akinek nem inge ne vegye magára ;)

21/F

2022. szept. 10. 15:04
 6/28 anonim válasza:
5. A túl kevés, v. túl sok infó megjegyzést sokszor a trollkodók írják leginkább, meg minden egyéb kommentet is ezen kérdések alá.
2022. szept. 10. 15:12
 7/28 anonim válasza:
Én biztos nem...nagyon kuka férfiak vannak itt
2022. szept. 10. 15:15
 8/28 anonim válasza:

Én most leveleztem egy hozzám hasonló korú férfival. Őszinték voltunk egymáshoz, visszajelzés alapján nagyon szimpatikus voltam neki.


Csupa jót és szépet fedezett fel a soraimban. (Középkorúak vagyunk mindketten.) Meg tudtam vigasztalni jövőbeli aggályaiban, stb.


Egyelőre szerintem nem tudja, hogy mit reagáljon a legutóbbi jelentkezésemre. (Túl sok negatív dolog történt az utóbbi időben velem - rengeteg haláleset, hosszan tartó betegség ismeretségi körömben, stb.)


Ez is nagyon riasztó lehet. Persze nemcsak rossz dolgokról írna az ember, de ha ez foglalja le a hétköznapjaim többségét, akkor nemigen tudok mit tenni. Vannak szerencsétlenebb időszakok.


Valószínűleg meg kell várni azt, amikor a FELHŐK FELETT KISÜT A NAP(!) Kritikusabb életszakaszokban nem érdemes jelentkezni senkinek.


Főleg középkorúak esetében érdemes vigyázni, mert tízen- húszon, illetve még harmincas években is viszonylag sok a remény a pozitívabb sorsfordulókra. Hát ez van. (Néha még később is...)

2022. szept. 10. 15:18
 9/28 anonim válasza:
8: Csak leveleztél? Úgy érted befejezted?
2022. szept. 10. 15:21
 10/28 anonim válasza:
Én ismerkednék, de eddig még nem sikerült olyan férfivel beszélgetnem itt, akivel igazán meg lett volna a közös hang :/
2022. szept. 10. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!