Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az lehet, hogy emiatt nem...

Az lehet, hogy emiatt nem közelítenek meg lányok?

Figyelt kérdés

(Ne gondoljátok, hogy el vagyok szállva magamtól, mert szó sincs ilyesmiről, csak leírom a tapasztalataim.)


16 éves korom óta járok bulizni. Eddig többnyire mindig próbált valami csaj a közelembe férkőzni buli közben, pl szemkontaktus, oda táncolás hozzám, leül mellém beszélgetni, stb... (Az első csókom is buliban volt, szimplán rám mászott egy leányzó.)


Az utóbbi egy évben ez azonban 180fokos fordulatot vett. Tudni kell, hogy nagyon (magamhoz képest relatíve) kigyúrtam magam. Jelenleg 20 éves vagyok. Elkezdtem gondolkozni, hogy vajon mitől lehet ez, és arra jutottam, hogy egyszerűen vékonyabban jobban tetszettem a lányoknak. Természetesen a gyúrást magam miatt csináltam, izmosodni szerettem volna. Lehet, hogy túlzásokba estem, mert édesanyám és a testvérem is néha mondja, hogy ez már sok egy kicsit. (Mármint a testalkatom. Heti 5x gyúrok + kardió és diéta.)


A másik ok, amire gondolok, hogy elkönyvelik magukban: Neki úgyis van csaja, nem megyek oda hozzá. (Csak mert fordított esetben a fiúk hajlamosak erre.)


Ui.: Ne értsetek félre, nem vagyok beképzelt se semmi (önbizalomhiány miatt is kezdtem edzeni), gyakrabban mentem/megyek én oda lányokhoz, csak egyszerűen fura, hogy már nem jönnek. Nem tudom mi lehet az oka. Szerintetek?



2022. szept. 11. 00:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Csaj ismerőseimmel beszélgettem egyik sem szereti a kigyúrtakat.
2022. szept. 11. 00:33
 2/13 anonim válasza:
Sokaknak nem annyira jön be, ha túlzottan ki van gyúrva valaki. De nyilván az is lehet, hogy sokan odamennének hozzád, de lebeszélik magukat róla. De lehet, hogy mindkettő. Igazából ezt meg nem lehet mondani, mert nyilván lehet, hogy ez miatt nem közelítenek meg, de aztán tényleg emiatt nem közelítenek meg? Na, ezt senki sem tudja fixre megmondani.
2022. szept. 11. 00:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Jajj ne gondoljátok, hogy ANNYIRA nagyon durván ki vagyok gyúrva. Annyi, hogy felszedtem 10 kilót, de szálkás vagyok. Legalábbis szerintem.
2022. szept. 11. 00:39
 4/13 anonim válasza:
Mindegy! Ez lehet az oka.
2022. szept. 11. 00:42
 5/13 anonim válasza:
Sok lánynak, nőnek tetszik a férfias, izmos külső, inkább azt lehet bennük, hogy biztos van csajod. De ha jól nézel ki, akkor ne a sültgalambra várj, hanem kezdeményezz!
2022. szept. 11. 07:16
 6/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy ezt gondolják. Mondjuk én elég szélsőséges eset vagyok. Egy gyúrós pali, akinek még kapcsolata sem volt. Mert amugy rendkívül szerény vagyok. Azt nem mondom, hogy bátortalan, inkább régen voltam az. Szimplán csak nem tetszik senki. Volt egy csúnya szerelmi csalódásom, azóta kissé bezárkóztam, ha kapcsolatokról van szó.
2022. szept. 11. 09:14
 7/13 anonim válasza:

10kg nem olyan sok azért,(nem két ajtós szekrény kategória) szerintem nem ezzel van a gond. Amúgy lányok tényleg nem szeretik a nagyon nagyon kigyúrt embereket de sztem az hogy látszik hogy edzel, nem baj sőt.


Szerintem az a különbség hogy azóta felnőttél és az emberek úgy általánosságban máshogy viselkednek idősebben.

Egyetemen pl azt láttam hogy a friss 18 éves egyetemista lányok sokkal könnyebben beleugranak dolgokba mint érettebb 20+ os lányok.


Lehet hogy bulik helyett érdemesebb máshol találkozni velük.

2022. szept. 11. 09:36
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem is. Egyszerűen tényleg máshogyan viselkednek. Már nem akarnak annyira smárolni, mindegyik azt mondja van barátja. Múltkor külföldi csajjal meg úgy smároltam, hogy ott volt a barátja a buli helyen. Mondjuk ez se jó, inkább gáz, dehogy ennyire ég és föld.


Ja és sokkalta zárkózottabbak, mint pár évvel ezelőtt. Egyetemen valahogy bezárkóznak az emberek, azt vettem észre.


Hol lenne érdemes találkozgatni?

2022. szept. 11. 10:16
 9/13 anonim válasza:

Hát ha csak alkalmi kaland a cél akkor maradnak a tinder és társai.


Ha szeretnél kapcsolatot akkor pedig máshogy kéne nekimenni ennek az egésznek

2022. szept. 11. 10:31
 10/13 anonim válasza:
Én mint fiatal lány (19) a következő képen látom a helyzetet: aki ki van gyúrva számomra több tekintéllyel rendelkezik, kevésbé mernék odamenni, zavarba ejt, kissé elbátortalanít. Egyszerűen könnyebben megszerezhetőnek tűnik egy átlagos testalkatú férfi. Akik pedig elküldenek azzal hogy van barátjuk lehet tényleg van nekik, vagy akár csak alakulóban van valami, vagy simán nem jössz be nekik testalkattól függetlenül.
2022. szept. 11. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!