Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha ilyen "sunyi módon" közelít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen "sunyi módon" közelítenek feléd lányok, akkor egyből le jön nektek a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi aki hát így tetszik is meg nem is...igazából nem tudom mit akarok tőle, ezért nem voltam még vele konkrét.


Na de a kérdés csak annyi, hogy mondjuk van egy közös haverotok, és pl én rajta keresztül kérdezem meg hogy amúgy ő hány éves?

Egyből az jön le nektek hogy "hu hát szerintem tetszek neki" vagy semmi ilyesmi?


Azért kérdezem mert egyenlőre barátnak tartom őt. Persze élőben már beszéltünk mentünk ide oda kocsikázni stb..de semmi komoly.


2021. dec. 5. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy “sunyi módon”?

Ez nem sunyi. Van, amikor közvetve szerez információt az ember valamilyen apropóból.

Tetszik-nem tetszik, nem tudod eldönteni. De az biztos,

hogy felhívta magára a figyelmedet, ott mitoszkál. Mentek ide-oda, ismerkedési szakaszban vagytok.


Vuszont nem “egyeNlőre”, hanem egyelőre, -n- nélkül.


Ugyanis az egyenlő azt jelenti : azonis méretű. Pl. Egyenlő részekre vágom.


Az egyelőre pedig időt fejez ki: most, még, egyelőre nem teszek meg valamit. Majd

később.

2021. dec. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!