Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudnék ilyen csajjal...

Hogyan tudnék ilyen csajjal megismerkedni? :D (bővebben lent)

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, valahogy a tizenéves 17-19 időszakomat juttatja eszembe amikor mindig mielőtt elmentünk valahova vettünk a csajokkal valami piát és gyorsan megittuk a csajok meg nagyon hangosan durván kiböfögték magukat de mint az állat. Mivel általában ugye fiatal jó csajok voltak nyilván hozzám kötődött, hogy ez valahogy vonzó, vagány, + hogy szabadok vagyunk mienk a világ és semmi sem érdekel, jövünk megyünk éjjel a parkokban, iszunk, megyünk bulihelyekre és bármi történik mindig ott vár minket az otthon biztonsága. De amúgy az is hangsúlyos nekem ebben, hogy hozzámnőtt, hogy izgató, ha egy csaj vagányul büfög. xD xD (nem akartam a kérdésbe írni mert trollmágnes, de igazából erre gondoltam) Elég gáz lehet, de nem tudok mit csinálni vele. De ha ez ennyire durva valahogy meg kéne próbálnom elengedni.

Ma már persze nincsenek ilyen vadulások. Mindenki instagram királynő lett, sokan már szültek is, mindenki adja ezt az amerikai újgazdag stílust pedig amúgy nagyon távol állnak tőle. Filléres nevetséges dolgokból áll ez a nagy gazdagság meg kivagyiság olyanokból ami egy szegényebb amerikai családnak is szinte alap. Nekem jobban tetszett a vagány lázadó őszínte verzió.

Na van itt ilyen csaj aki még éli ezt?


2022. szept. 12. 12:13
 1/4 anonim válasza:
Keress punk csajokat
2022. szept. 12. 13:08
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, de az már nekem kicsit túl szélsőséges. Az ilyen túrázós, biciklizős, vadkempingezős, vidékre ide-oda lejárós, görkorizós, balatonozós csaj jönne be. Nyilván a böfögés nem fontos dolog de nem kell, hogy karótnyelt flegma legyen. Valahol a kettő között.
2022. szept. 12. 14:31
 3/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekel. 27/f
2022. szept. 18. 05:36
 4/4 anonim válasza:

Én úgy érzem hogy élném, de a párom nem ilyen, így nemigen van kivel

25n

2022. szept. 27. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!