Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan idősebb nők...

Vannak itt olyan idősebb nők akik ismerkednének egy 19 éves férfivel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 02:02
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
A 19 éves mióta férfi?
2022. szept. 23. 02:17
 2/27 A kérdező kommentje:

Nagyon jó kérdés, bár tudom hogy te csak belém akartál kötni. Úgy vélem hogy jogosan nevezhetem magamat férfinak hiszen leérettségiztem és van munkám.

Külsőre is inkább férfiasabbnak nezevzném magamat.

2022. szept. 23. 03:12
 3/27 anonim válasza:

Már nem azért, de a munka meg az érettségi manapság nem akkora felnőttességi bizonyítvány. A nagyon ostobák nem tudnak érettségizni, dolgozni meg elmennek 16 évesek is, vagy ha úgy hozza a helyzet, hamarabb is. A 14-15 éves lányoknak ki lehet szúrni ezzel a stabil egzisztenciás maszlaggal szemét, de egy idősebb nőnek nem.


Azért "kötöttem beléd", mert egy 30-40 éves nőnek ez a 19 éves férfi vagyok szöveg úgy fog kinézni, mint egy elsős kisfiú, aki az apja öltönyében meg cipőjében parádézik a homokozóban. Ugyanúgy vegyes, komolytalan és erőltetett hatást kelt, mint azok a 40-es férfiak, akik meg "srácként" hivatkoznak magukra tini lányokra hajtós kérdéseknél, hogy hasonlóbbnak tűnjenek hozzájuk.


Az érettségnek az egyik jele, hogy belátod, igenis van generációs különbség közted és a vágyott korosztály között, amit nem lehet ilyen ügyeskedéssel eltüntetni. Arra nem lehet ismerkedést alapozni, hogy magadat öregíteni próbálod, a nőt meg fiatalítani, hogy több legyen a jelentkező.


Ha tényleg szeretnéd, hogy összejöjjön ebből valami, akkor fontold meg ezeket.

2022. szept. 23. 03:30
 4/27 anonim válasza:
A 3-as nagyon intelligens és találó választ adott. És valóban, 19 éves az még nem férfi. Mondom ezt 38 éves nőként.
2022. szept. 23. 04:31
 5/27 anonim válasza:
Amúgy igaza van 3-nak. Nem bántásból írom, de én 22 vagyok és csak most kezdem el érezni, hogy a férfi és a srác határán vagyok. De megértelek, ennyi évesen én is azt hittem a csúcson vagyok, csak mert önállóan egyetemen tanultam. Most hogy már diplomám is van és egyre inkább rengeteg nyakamba szakadt problémát kell megoldanom egy nyögés nélkül, már látom milyen a felnőttlét, és még 19 évesen ezt még nem láthattam ténylegesen.
2022. szept. 23. 05:36
 6/27 anonim válasza:
van generációs különbség, ez nem is kérdés, viszont bőven akad nő, aki a fiatal srácokat komázza ... akár a tapasztalatlanokat is.
2022. szept. 23. 06:37
 7/27 Oldfire válasza:
Jó nyugdijjam van, de a járó keretet mindig oda kell hoznod az ágyhoz...
2022. szept. 23. 06:48
 8/27 anonim válasza:
Biztos vannak akik a fiatal fiúkra buknak
2022. szept. 23. 09:43
 9/27 anonim válasza:

Egyébként 3# al mindenki egyetért szerinten :D

Én 25 vagyok, saját ház, autó, motor brutálisan jól fizető munkám (nem a szuleimnel dolgozok és nem is ők adtak a seggem alá mindent) és még mindig azt mondom magamra, hogy férfiú, mert teljesen gyereknek érzem magam 😅 felelőtlenség az megvan bennem, meg a türelmetlenség, szóval mintha nem is lennék felnőtt.

2022. szept. 23. 12:03
 10/27 anonim válasza:
19 évesen ne hirdesd magad férfiként mert tényleg vicces. Kb mintha azt mondanád 17 éves nő.
2022. szept. 23. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!