Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan idősebb nők...

Vannak itt olyan idősebb nők akik ismerkednének egy 19 éves férfivel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 02:02
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
(A kommentelők esetére gondoltam, nem a kérdezőére.)
2022. szept. 26. 21:21
 22/27 anonim válasza:

17

én akkor még kicsi voltam, nem tudtam ilyesmiket. annyit tudtam csak hogy rendszeresen megtorkozta, mást nem nagyon.

2022. szept. 26. 21:37
 23/27 anonim válasza:
Ne add fel!! Biztos hogy van ilyen nő aki keres ennyi idős srácot nem is kevés!!! Jól esik a nőknek a kemény fasz!!!!
2022. szept. 27. 07:40
 24/27 anonim válasza:
Viszket a nunijuk és csak egy fiatal segìzhet nekik :D
2022. szept. 27. 10:22
 25/27 anonim válasza:

Azért látom megy a gatekeeping elég rendesen. Függetlenül attól, hogy én 30 éveskoromtól éreztem azt, hogy "jól van, mostantól vagyok férfi", miért ne következhetne ez be másnál hamarabb?

Tök jó, hogy a kérdező ilyen fiatalon képes megélni a saját szexualitását.

Mindenki, aki belekötött a nemi identitásába az jó alaposan nézzen magába! Mi lenne, ha az ő nemi identitását vitatnánk el azért, mert túl fiatal, túl idős, túl kevés, vagy túl sok partnere volt eddig. Mindenki lehetne, kisfiú, kislány, tata, mama, szüzike, vagy r***anc valaki álláspontja szerint.

A kérdezőnek sok sikert kívánok az ismerkedéshez! Hajrá! (31F)

2022. okt. 6. 15:51
 26/27 anonim válasza:
A nemi identitás azt jelenti, milyen neműnek vallod magad, nem azt, hogy kivel és mit csinálsz az ágyban...
2022. okt. 6. 18:24
 27/27 anonim válasza:

26

azért a nemi identitás egy nagyon tág fogalom, sok mindent magában foglal. valóban elsősorban azt, hogy m

és a ilyen neműnek gondolja magát és azt mennyire szilárdan, de tágabb értelemben akár az orientáció is benne van simán.

25-ös jól megfohgalmazta a dolgokat, ugyan miért ne vágyhatna ilyesmire?

2022. okt. 7. 07:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!