Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresésnél mire gondol...

Társkeresésnél mire gondol aki azt írja, hogy a leendő párom "támogasson anyagilag"?

Figyelt kérdés

Nem egyszer olvastam ezt mostanában. Az egyik társkereső oldalról kimásolom egy nő leírását: "Olyan férfit keresek, aki megadja nekem azt amire szükségem van. Támogasson anyagilag, emellett legyen udvarias, odaadó, céltudatos és nagyon igényes."

A "támogasson anyagilag"-ot hogyan értelmeznétek ti első körben? Kábé mekkora összegere gondolnátok havonta ezt olvasva?



2022. szept. 25. 12:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem akar dolgozni, tartsd el. Nem kezdenék egy ilyennel, mivel az lenne a vége, hogy vegyek neki meg minden hülyeséget amit akar. Nálam ez úgy menne, hogy én eltartom, de akkor az van amit én mondok, ő csak az engedélyemmel költhet. Ez már nem menne a nőknek. A feleségemmel is így voltunk egy ideig, aztán inkább elment dolgozni :)
2022. szept. 25. 12:43
 2/16 anonim válasza:
Hát legalább havi egy 100 ast számolj rá. Kell havonta egy cipő és nem a kínaiba akarja megvenni. Ruhát se ártana venni mert kell minden évszakra kb 50 verzió. Étterembe azért menjetek már el ha egy pár vagytok. Wellnes meg ilyesmi. Szóval a 100 ezer havonta szerintem az alap + eltartani.
2022. szept. 25. 12:57
 3/16 anonim válasza:
Kicsit magasra árazza a lyukát, aztán lehet ráröhögnél párat ha látnád.
2022. szept. 25. 13:00
 4/16 anonim válasza:
Szerintem is támogató szexkapcsolatot keres.
2022. szept. 25. 13:18
 5/16 anonim válasza:
Lusta dolgozni! Kényelmesebb neki élősködni eltartatni magát egy balekkal!
2022. szept. 25. 13:25
 6/16 anonim válasza:
Ez annyit jelent, hogy nyald a talpát és még tartsd is el mert van egy lyuk a lába között.
2022. szept. 25. 13:49
 7/16 anonim válasza:
Red Flag walking on feet. 😁
2022. szept. 25. 14:46
 8/16 anonim válasza:
Azt jelenti hogy ő olyan prosti aki még ellenszolgáltatást se nyújtana, csak tömd bele az összes pénzed és tűnj el.
2022. szept. 25. 16:34
 9/16 anonim válasza:

Lehet hogy sugar daddy-t keres vagy pedig csak olyan ferfit aki eltartja hogy ne kelljen dolgozni, de nem sugardaddy, tehat azert tetszen is neki meg ne legyen 30 evvel idosebb.

Az ilyennel nem is allnek szoba. A mai vilagban a nok az egyenjogusagert harcolnak, akkor nekik is tessek elmenni dolgozni.

2022. szept. 25. 19:45
 10/16 anonim válasza:
Azt akarja, hogy te pénzeld az összes költséges hobbiját, neki pedig a kisujját se kelljen megmozdítania. Én az ilyenektől menekülök, nekem sem a legyek hordják össze a pénzemet. Amúgy látom, a kedves hölgynek vannak elvárásai a férfiakkal szemben, arra azért kíváncsi lennék, hogy ő a lyukán kívül mit tudna beleadni egy kapcsolatba.
2022. szept. 25. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!