Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt mit keresnek az emberek...

Itt mit keresnek az emberek inkább? Társat vagy beszélgető partnert vagy futó kalandot?

Figyelt kérdés
Én beszélgetni szeretnék, felejteni, de nem tudom, hogy szűrjem ki a trollokat. Van komoly ember itt? A pénz nem érdekel, azzal jól állok, közeli ember nincs az életemben.
2022. szept. 26. 13:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
24N
2022. szept. 26. 13:04
 2/17 anonim válasza:
Skippeltem a keresést de beszélgetni szívesen.
2022. szept. 26. 13:06
 3/17 anonim válasza:
Embere valogatja.
2022. szept. 26. 13:06
 4/17 anonim válasza:
Nem tudom, nekem elég rossz tapasztalataim vannak. Sok lánnyal, nővel beszélgettem itt az évek során, régebben még volt is olyan, akivel találkoztunk, de az utóbbi években az eltűnés lett a nagy divat, még a komolynak, normálisnak tűnő emberek sem megbízhatóak, legalábbis úgy érzem. Mindenkivel normális, tisztességes voltam, volt, akivel "csak" leveleztünk, volt, aki másképp is érdekelt volna, de újabban csak felesleges köröket futok le itt.
2022. szept. 26. 13:08
 5/17 anonim válasza:
Vannak itt mindegyik típusból szerintem bőven.
2022. szept. 26. 13:57
 6/17 anonim válasza:

Én is beszélgettem itt nővel de a gyakori az, hogy pár üzenet váltás után ghosting a szituáció.

Pedig nem volt semmilyen szándékom, csak beszélgetni szerettem volna, megismerni.

De amikor kifejtessz valamit, amit kérdez ő meg egy mondatban lereagálja az kicsit "kedvet szegő".

29F

2022. szept. 26. 14:05
 7/17 anonim válasza:
#6: Sajnos én is ezt tapasztaltam, ahogyan korábban is írtam. Mondjuk már az is nagy szám, ha egyáltalán visszaírnak, illetve ha nem tőmondatokban válaszolgatnak.
2022. szept. 26. 15:43
 8/17 anonim válasza:
Nekem se pénzem, se közeli emberek szóval írhatsz :D
2022. szept. 26. 15:53
 9/17 anonim válasza:
Én személy szerint ezt mindig csak kis idő után tudom megállapítani abból ahogy alakul egy beszélgetés, vagy esetleg találkozok valakivel. Egyébként én beszélnék szívesen. 25F
2022. szept. 26. 16:15
 10/17 anonim válasza:
Azt, hogy mások mit keresnek, én sem tudom. Én barátságot kerestem, de eddig valahogy nem volt meg az összhang és előbb-utóbb elült a beszélgetés még akkor is, ha jól indult, vagy pedig a 7-eséhez hasonló esetek voltak jellemzőek, egy-két szavas válaszok, zéró érdeklődés, pár üzenet után úgy éreztem, mintha valami vallató lennék. 😄 Bevallom, sajnos néha már csak boxzsáknak használom az oldalt, ha feszült vagyok, feljövök ide kiosztani 1-2 embert. 33
2022. szept. 26. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!