Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt mit keresnek az emberek...

Itt mit keresnek az emberek inkább? Társat vagy beszélgető partnert vagy futó kalandot?

Figyelt kérdés
Én beszélgetni szeretnék, felejteni, de nem tudom, hogy szűrjem ki a trollokat. Van komoly ember itt? A pénz nem érdekel, azzal jól állok, közeli ember nincs az életemben.
2022. szept. 26. 13:03
1 2
 11/17 anonim válasza:
A pasik csak szexet akarnak.
2022. szept. 26. 17:00
 12/17 anonim válasza:

Kikerem magamnak.


Egy pasi.

2022. szept. 26. 17:06
 13/17 anonim válasza:
Társat és/vagy beszélgetőpartnert keresek. (F40)
2022. szept. 26. 17:17
 14/17 anonim válasza:

Mindenfélével lehet találkozni!

Én is csak beszélgetni járok fel!

De a rossz tapasztalatok miatt tényleg elmegy az ember kedve még a próbálkozásoktól is!

Ezt F-ként tapasztalom!

2022. szept. 26. 17:45
 15/17 anonim válasza:
Olyan beszélgetőpartnert, akivel találkozni tudok. Elsősorban barátságot. Futó kaland nem érdekel. Társ pedig csak nagyon nagy egyezésnél kerülhet szóba. Viszont ritkán jövök fel az oldalra, mivel valóban sok itt a komolytalan és a troll. 34F
2022. szept. 26. 19:10
 16/17 anonim válasza:
#11: Nem mindenki csak szexet akar, az már más kérdés, hogy ti kiket vagytok hajlandóak észrevenni. Nekem már elegem van abból, hogy a nők semmit sem értékelnek, sorra eltűnik szó nélkül mindenki, bármilyen normális és türelmes is vagyok. Sem időm, sem energiám nincs az újabbnál újabb felesleges körök lefutásához, és őszintén szólva beleuntam abba, hogy mindenki csak szájhős, mindenki azt hangoztatja magáról, hogy ő nem olyan, ő nem lép le szó nélkül, mégis az első adandó alkalommal ezt produkálja. Felnőtt ember lévén nincs ilyesmire szükségem.
2022. szept. 26. 19:27
 17/17 anonim válasza:

Én egy rendes, kedves, aranyos, jófej barátnőt! ;)

F.

2022. szept. 27. 06:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!