Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, benne lennétek..? -...

Lányok, benne lennétek..? - nem szeg sz hirdetés!

Figyelt kérdés

Ez a kérdés ismételten az oldal hölgy tagjainak szól (bocsi).

Egy 31 éves közepesen tökéletes (mert ugye aki el tudja fogadni magát, és tesz a fejlődésért, azt gondolom az áll a legközelebb a tökéleteshez..) srác, férfi, fiú,... És a többi szinonima, mindenki kepzelje oda amelyiket szereti olvasni. Szóval, ő keres egy lányt (a több lányos felállás sosem vonzott igazán, de valószínűleg nemet sem mondanék rá).

Tehát megvagyunk, már két gondolatot sikerült leírni, mostantól rövidre fogom. Keresek valakit, beszélgetni, talán randizni is, ezt előre nem szabad kikötni.


Rólam: szerintem minden rendben van velem, nem vagyok már élsportoló, de kórosan elhízott sem. Az évek alatt azért kevés pocakot gyűjtöttem. A legtöbb témában legalább annyira jártas vagyok, hogy csillogó kék szemekkel érdeklődve hallgassam és hozzászóljak. Dolgozom, levelező MSc-re járok.


Rólad: nekem fontos a kommunikáció, a helyesírás, kérlek ez legyen meg. A többi nem állhat az utunkba.



2022. okt. 6. 16:31
 1/5 anonim válasza:
Már a leírásodból lejött, hogy unszimpatikus és buta lennél nekem.
2022. okt. 6. 16:38
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ez ilyen hamar kiderült, legalább nem raboljuk egymás idejét. A legjobbakat kívánom! :)
2022. okt. 6. 16:47
 3/5 anonim válasza:
Ha van kedved, irj nyugodtan. Telefonrol vagyok, ekezet nelkul, de nem okoz gondot az sem, ha ekezettel kell.
2022. okt. 6. 17:38
 4/5 anonim válasza:
A helyesírásodon még van mit tökéletesíteni.
2022. okt. 7. 16:38
 5/5 anonim válasza:
Ha gondolod, írj! 25/N
2022. okt. 8. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!