Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt színgli oláh cigánylany?

Van itt színgli oláh cigánylany?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 17:20
 1/8 anonim válasza:
2022. nov. 2. 17:48
 2/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2022. nov. 2. 17:52
 3/8 anonim válasza:
Dikmiez a kérdés xd
2022. nov. 2. 18:19
 4/8 anonim válasza:

Tudod ez régen engem is érdekelt... egy ideig csak cigány csajokkal dugtam... talán mert régebben nem voltak cigány ismerőseim, és pótolni akartam valami... de aztán rájöttem, én is fszszopó náci vagyok, akiket gyülölök, ha az számít nekem, hogy akivel járok, szeretek, annak ki vagy mi az anyja, apja...


Csinosabban a cigány csajok? Melegebb a pXnajuk két fokkal? Nem! Az igazság az, hogy valójában nem nagyon különböznek a többi magyar állampolgártól... a fejedben persze még igen, és ha igen nagyon helyes magatartás, hogy a másság felé nyitsz. Az, hogy a farkaddal is, őszinte. Mert ugye, ha egyszínűre bXsznánk az emberiséget, sok problémát megoldana, és vágyaimtól nem állna messze.


Illetve, ha tu san romano shavo, azaz cigágy gyerek vagy, akkor is baromság, mással nem vegyülsz? Az szörnyű gondolat.


De, ha romani shajként olvasod, ne habozz dobni egy üzit, ha tetszett a dumám! Mert nekem mindegy mi a neved, kik szüleid, és kevesebb vagy több pigment kenődött rád vagy rám.

2022. nov. 2. 21:15
 5/8 anonim válasza:
És még egy apróbb, légyegtelen gondolat: szXarok én a hejjesírásra, de ha már a magyar lányt, a német lányt és a zsídó lányt is külön írjuk, próbálkozzunk meg azzal, hogy a cigány lányt is külön írjuk, mégha a többség nem is így teszi.
2022. nov. 2. 21:18
 6/8 anonim válasza:
Van.
2022. nov. 4. 23:23
 7/8 anonim válasza:
Olyan mint a zénekes?
2022. nov. 10. 07:56
 8/8 anonim válasza:
Ágfalván egy óvónő, már unja a férjét! Egyik kutya, másik eb!
2023. márc. 18. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!