Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen jeleket küldjek egy nő...

Milyen jeleket küldjek egy nő felé, ha én nekem nehezen megy a nyitás, kezdeményezés? Rá tudom vezetni, hogy ő tegye meg, ha én bátortalan vagyok az elején?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 11:24
 1/7 anonim válasza:
Engem hosszú távon kikészítene, ha én nem kapok visszajelzést, mint nő.
2022. nov. 5. 11:38
 2/7 anonim válasza:
A legegyszerűbb jelet küldd, kicsit mindig bámuld meg de kedvesen és közben halványan mosolyogj is hozzá hogy ne tűnjön bunkó méregetésnek. Ha erre nem reagál pozitívan akkor sajnos nem vagy az esete.
2022. nov. 5. 11:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Ettől még nőként nem fog kezdeményezni.
2022. nov. 5. 12:12
 4/7 anonim válasza:

De miért nem próbálsz kezdeményezni?

Nem nagy dolog. Szemeztek, összemosolyogtok, oda mész és köszönsz neki. Bemutatkozol, és a monolog végén megkérdezed:"oszt tudsz e belet mosni?" 😂

Amúgy viccen kivül ha tetszik neki, hogy odamész és beszéltek pár szót, a végén kérdezd meg,hogy megkeresnéd instan/face en (valahol), hogy lenne e kedve beszélgetni még, avagy egyenesen rákérdezel, hogy lenne e kedve találkozni. Nem kell lefixálni ott mindent egyből.

2022. nov. 5. 12:58
 5/7 anonim válasza:
Ez jo otlet mivel facen instan jobban megnyilnak a felenk emberek es utana szemtol szembe is konnyebb.
2022. nov. 5. 13:28
 6/7 anonim válasza:
Szerintem pont ellenkezőleg, de ugye adsz időt megnyílnia. Megismernie. Nem letamadod, hogy én vagyok a te Don Juan od
2022. nov. 5. 13:34
 7/7 anonim válasza:
A nők zöme nem fog kezdeményezni, még akkor sem, ha fejre állsz. Marad az a lehetőség, hogy megpróbálsz szemezni, megpróbálod megfigyelni, hogy érdekelheted-e a másikat, aztán vállalod a kudarc lehetőségét, és megszólítod az illetőt, ha úgy gondolod, hogy van esélyed. Bizonyos szempontból könnyebb közösségekben ismerkedni, ott észrevétlenebbül alakulhat ki a kölcsönös érdeklődés, vonzalom, ezért ha teheted, keress valamilyen társaságot.
2022. nov. 5. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!