Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon viszonozná az érzéseimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon viszonozná az érzéseimet? Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

A baráti társaságomból tetszik egy fiú. Még csak a suliév kezdete óta ismerem ezeket az embereket. Nemrég találkoztunk és szinte végig a fiúval voltam, sokat beszélgettünk, felajánlotta a kabátját és ittam az innivalójából is. Amikor hazamentünk mondtam neki, hogy írhatna is valamikor. Eddig nem írt...

Még régebben mondta, hogy neki még nem volt kapcsolata és ezért bátortalan, így nem tudom mit léphetnék felé.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!! :) (L/16)



2015. okt. 26. 18:39
 1/2 anonim válasza:
háááááát nehéz :DD szerintem nyugodtan írj rá szerintem ha nem volt még kapcsolata szerencsétlenkedne (én is ilyen vagyok :D)de viszonozná szinte biztos
2015. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 XerXescica válasza:

Szerintem is írjál neki

Szerintem egy örömtáncot fog járni mikor meglátja :)

2015. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!