Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet idősebb nőkkel...

Hol lehet idősebb nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok

Kb 25-30as nőkre esne a választás

Komoly kapcsolat érdekel :D semmi egy éjszakás vagy sima szexkapcsolat. Ez nem az én világom


2022. nov. 11. 17:04
1 2
 11/15 anonim válasza:
9-es is zöld..
2022. nov. 11. 18:11
 12/15 A kérdező kommentje:

Súlyos önértékelési zavarokkal küzdhettek. Furcsa hogy egy anonim oldalon próbáljátok meg megmondani hogy ki akarja a farkam benyelni és ki nem.


Helyzet a következő. Engem kapcsolat érdekel, párt keresek. Tökmindegy hol. Ergo "ismerkedés - társkeresés" kategória a helyes. Ha nem így lenne, az adminok már rég átrakták volna a kérdést az "egyéb" kategóriába.


Szóval, ne próbáljuk meg hülyén okoskodni, téged minősít.

2022. nov. 12. 10:17
 13/15 anonim válasza:
Munkahely,buli,utazás,koncert.
2022. nov. 12. 10:26
 14/15 anonim válasza:
#5ös válaszoló nagyon b van indulva kedves kérdező, de írásából ítélve nem ajánlom hosszú távra
2022. nov. 12. 14:52
 15/15 anonim válasza:

Rám már hajtott egyszer 40 körüli hölgy, szintén 20 éves vagyok, de én utasítottam el. Lánytesóm barátnőjének az anyja és amikor volt valami összejövetel és átjött ő is sokat beszélgettünk, de már sokat is ittunk. Aztán egyszer csak megcsókolt, gondoltam másnap már elfelejti az egészet, de folyton írogatott, alig bírtam lekoptatni.

Néha belegondolok hogy rosszul döntöttem, de kitudja.

Tehát ha nem nézel ki rosszul és sikerül beszélgetésbe elegyedni egy idősebb nővel, akkor figyelj rá, nálam már az megfogta, hogy meghallgattam a problémáit és beszéltem róla, először hogy milyen nehéz a munka és köcsög a főnök, utána meg szóba jött, hogy már régen volt pasival és hiányzik neki, stb...

Mivel nem akartam tőle semmit, ezért nem is erőltettem a beszélgetést, minden jött magától.

Meg közben megdícsértem milyen szép bakancsa van, szerintem ez is jó pont a legtöbb nőnél. De ha külsőre nem fogod meg az adott nőt, akkor lehet csak egy jófej srácnak fog gondolni és instant friendzone.

2022. nov. 12. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!