Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedne 24 éves...

Valaki ismerkedne 24 éves szűz pasival?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon az ismeretségi körömben nem találtam kompatibilis személyt, pedig már nyilván intenzíven próbáltam magam sikeresen marketingelni.

Nem is arról van szó, hogy prűd lennék, csak éppenséggel senki sem ér rá, legyen az randioldal, vagy sikeres leszólítás valamilyen közösségi térben, bár lehet egyek nem csak elfoglaltak.

Véleményem szerint a megjelenésem átlagos. talán fontos információ, hogy 180 centi vagyok, illetve diplomás (nehogy ennek hiánya miatt legyek ellenszenves), de még úgyis lesznek kérdések, ha van jelentkező.

Azért is gondoltam itt érdeklődni, mert az összes lehetőséget szerettem volna kiaknázni ezzel kapcsolatban, hogy legalább a lelki nyugalmam meglegyen, hiszen sokszor az első jótanács, hogy menjek emberek közé, de állandóan ott vagyok, még a tanulmányaimon is látszott.



2022. nov. 12. 14:17
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
nem túl kedves 9-es: most nem azért, de az ötösnek a kérdésére hogy reagálhattam volna?
2022. nov. 14. 14:44
 12/27 anonim válasza:
Mondjuk hogy csak lányok érdekelnek és pont :DD a többinek nincs értelme
2022. nov. 14. 14:49
 13/27 A kérdező kommentje:
tudod... akár olyan kellemetlen női ismerős, akinek rosszat akarna, vagy valami...
2022. nov. 14. 14:59
 14/27 anonim válasza:
24 évesen semmiről sem vagy lemaradva , viszont ha szeretnél csajt tegyél érte. Vannak online tréningek hogy hogyan szólìts le és randizz nőkkel, ha a diploma ment akkor ezt is meg tudod csinálni,minden csak elszàntsàg és sok gyakorlàs kérdése. Előbb vagy utóbb összejön :)
2022. nov. 15. 22:27
 15/27 A kérdező kommentje:

épp ez a baj, hogy szerintem márpedig le vagyok maradva.

idővel csak még cikibb lesz és lehet hogy mindig van lejjebb, akivel össze lehet állni, csak a vállalhatatlan így sem vállalható.

nem is feltétlen a nagy szerelemben, vagy a leggyönyörűbb leányzóra áhítozok, hanem csak valakire akivel jól kijövök, illetve nem bűnronda és elhízott, meg a korosztály is rendben van. (40 körülinek nem is tudom milyen intellektuális társaság lehetnék :-))

2022. nov. 16. 03:06
 16/27 anonim válasza:
Jó de múlton nem tudsz vàltoztatni kàr keseregni ezen hogy mi késő és mi nem. Ha elment egy busz felszàllsz majd a következőre.Csak az a fontos hogy ne halaszd el a lehetőségeket. Én sokàig ezért voltam szűz mert lett volna alkalmam csak nem nyitottam a csaj felé amit kicsit bànok ha eszembe jut de elengedtem
2022. nov. 16. 06:56
 17/27 anonim válasza:
If you're a young man. And all the women are rejecting you, who's got the problem. It's not all the women. it's you.
2022. dec. 4. 22:56
 18/27 A kérdező kommentje:
hú 17-es! olyan magas röptű volt ez a gondolat, hogy csak nehogy elszálljon! :D
2022. dec. 4. 23:05
 19/27 anonim válasza:
Jordan B Petersont idéztem. :D De gondolom akkor sértésnek vetted.
2022. dec. 4. 23:07
 20/27 A kérdező kommentje:
ő mondjuk egész okos, de mintha lepacsizott volna a minielnökünkkel. ennyi erővel idézhetnék diktátoroktól, mikor nagygyűlést tartok az incelekkel? :D -szerintem sokszor ilyen logikája van-
2022. dec. 4. 23:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!