Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedne 24 éves...

Valaki ismerkedne 24 éves szűz pasival?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon az ismeretségi körömben nem találtam kompatibilis személyt, pedig már nyilván intenzíven próbáltam magam sikeresen marketingelni.

Nem is arról van szó, hogy prűd lennék, csak éppenséggel senki sem ér rá, legyen az randioldal, vagy sikeres leszólítás valamilyen közösségi térben, bár lehet egyek nem csak elfoglaltak.

Véleményem szerint a megjelenésem átlagos. talán fontos információ, hogy 180 centi vagyok, illetve diplomás (nehogy ennek hiánya miatt legyek ellenszenves), de még úgyis lesznek kérdések, ha van jelentkező.

Azért is gondoltam itt érdeklődni, mert az összes lehetőséget szerettem volna kiaknázni ezzel kapcsolatban, hogy legalább a lelki nyugalmam meglegyen, hiszen sokszor az első jótanács, hogy menjek emberek közé, de állandóan ott vagyok, még a tanulmányaimon is látszott.



2022. nov. 12. 14:17
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Az hogy budapesti vagyok természetesen lemaradt...
2022. nov. 12. 14:53
 2/27 anonim válasza:
Ha a nők nem adnak jelet, akkor nem tudok mit tanácsolni, csak azt, hogy fejleszd magad, főképp külsőleg.
2022. nov. 12. 15:39
 3/27 anonim válasza:
Természetesen nem, okkal vagy szűz 24 évesen, valami hiba van a rendszerben, dolgozz magadon.
2022. nov. 12. 20:18
 4/27 anonim válasza:
Nem, valami oka biztosan van hogy szűz vagy, amit nem írtál le. Lehet te sem tudod, ez esetben járj utána, és fejleszd magad.
2022. nov. 13. 01:51
 5/27 anonim válasza:
Csak lányok válaszát várod, vagy féfriakét is?
2022. nov. 13. 06:44
 6/27 A kérdező kommentje:
Lányokét, de ha van férfi, aki ismer esetleges érdeklődő lányt megoszthatja az elérhetőségét. Nagy szívesség lenne.
2022. nov. 13. 07:54
 7/27 anonim válasza:
Ne hallgass ezekre... Látod még ismeretlenül is a hibát látják benned, csak azért mert szűz vagy. Légy türelmes :) 28F
2022. nov. 13. 14:54
 8/27 anonim válasza:
Nem csak a hibát látjuk benne, de ha már az a tema hogy szűz, akkor tudjuk hogy annak oka van.
2022. nov. 14. 14:25
 9/27 anonim válasza:
Igen, na meg a #6-os kommentje is árulkodó hogy valami nincs rendben a toronyban, elvesztette a kapcsolatot a valósággal vagy nemtom, más magyarázat nincs rá ha ezt tényleg komolyan gondolta :D
2022. nov. 14. 14:30
 10/27 anonim válasza:

Nos, eddigi életem során 3 (de szerintem inkább 4 az..) férfit "rontottam meg", akiknek "ez volt a problémája" (de nem, nem ez volt a fő probléma senkinél sem közülük!).

Érdemben nem tudok hozzászólni, te lehet az a bizonyos kivétel vagy ugyan, de soha nem csak a nőkön múlik.

Meglágyult a szívem mindegyikükön, hisz normálisnak tűntek. Valahogy, mégsem velük vagyok ma, 25 éves fejjel. Talán oka van... és az akció irányának oka is ilyen. Talán.. :)

2022. nov. 14. 14:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!