Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Idősebb férfiak ismerkednének...

Idősebb férfiak ismerkednének 26 éves nővel komolyabb szándékkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék ismerkedni nálam idősebb férfiakkal (35-50 év), mert a korosztályomhoz általánosságban képtelen vagyok vonzódni.

Alapvetően komoly kapcsolatra vágynék vagy legalábbis sok türelemre és hosszabb távú ismerkedésre, mivel úgy hozta az élet, hogy még mindig szűz vagyok. Akit ez nem zavar és nyitott lenne eleinte csak beszélgetésre, írjon rám nyugodtan.



2022. nov. 15. 23:14
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Szia! Én szívesen megismernélek! Írj privit 😉
2022. nov. 15. 23:52
 2/32 anonim válasza:

Hű, ezzel a leírással kb bevonzottad mindet, aki aktív itt a leírás alapján, és olvassa ezt.


Nem lebeszélni akarlak, de valószínű itt valami probléma van . 26 vagyok én is, egy jó ideig ki voltam a korosztalyomtol, de végül sikerült ismerkedni sikeresen. Ráadásul végül pont egy nálam 1.5 évvel fiatalabb sraccal kötöttem ki, mai napig együtt vagyunk . ( több év )


Nem a korosztály a gond, hanem az adott egyen felfogása. Legyen bármilyen korú is. Neked is kellőképp kell állni egy tarskereseshez, hiába adsz meg kor intervallumot, úgy is a hasonló kaliberek fognak megtalálni :) Ha te nem veszed komolyan magad, akkor a másik sem fog .


Ha pedig tényleg ez a korosztály vonz, akkor bocsánat. De a leírásból nem erre következtettem.

2022. nov. 16. 02:56
 3/32 anonim válasza:
Irj! F48
2022. nov. 16. 03:34
 4/32 anonim válasza:
Maga a kérdező is komolytalan.
2022. nov. 16. 06:17
 5/32 anonim válasza:
#2 Igazából leírtad amit gondolok. Ez a tipikus mindenki hülye csak én vagyok helikopter, ezért rámegyek az idősebbekre.
2022. nov. 16. 06:36
 6/32 anonim válasza:

Sokan képtelenek normálisan hozzáállni a társkereséshez, főleg a nők. Fel kell nőnöd a férfiakhoz. Persze mindenki hülye csak te vagy helikopter, gondolod idősebb emberekkel jobban jársz? Magaddal fogsz kiszúrni. Egyébként nincs annál irritálóbb mikor egy még szinte kislány korú nőkülönlegesnek és érettnek hiszi magát és apja korú emberhez szalad szerelemért.

Ez arcon köpése azoknak a férfiaknak akik korban hozzás illenek, érettek és vágynakbegy komoly kapcsolatra.

2022. nov. 16. 07:02
 7/32 anonim válasza:

7.02-

26 évesen kislány korú? Valamit nagyon benéztél.

2022. nov. 16. 07:26
 8/32 anonim válasza:
Egy 50eshez képest az. Nem néztem be semmit. De amugy elég gyerekes a gondolkodása ha ilyen kérdést kitesz
2022. nov. 16. 07:29
 9/32 anonim válasza:
Nem az. De inkább legyen gyerekes, mint álszent erkölcsrendész.
2022. nov. 16. 07:35
 10/32 anonim válasza:
Persze havegy srác ír ki egy korrekt kérdést az isnerkedéssel kapcsolatban egyből nekiestek, de ha egy kiscsaj rak ki valamit egyből letérdeltek előtte. Ez az álszent dolog.
2022. nov. 16. 07:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!