Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a fene,itt még társkereső...

Mi a fene,itt még társkereső témakör is van?Akkor akar valaki ismerkedni?Érdekel,hogy milyen emberek ismerkednek itt és milyen szándékkal?

Figyelt kérdés
Akkor valamit írok is magmról, Tatabányán lakom,21 éves,fiú vagyok,170 cm magas (elképesztően magas vagyok mi?),és 62 kg,ja meg heteroszexuális beállítottságú.Ki tudja lehet itt találom meg az életem szerelmét,vagy valami jó szórakozást

2022. aug. 4. 15:22
 1/9 anonim válasza:

Életed szerelmét ? Itt ?

Királyfi te még nagyon hiszel a mesékben...

Esetleg szórakozást,de hogy az jó lesz -e...?

2022. aug. 4. 15:32
 2/9 anonim válasza:
Igenis lehetséges 1-es, csak nem kell megkeseredni. És ne gyere azzal, hogy te mennyit szenvedtél, mert akkor nem ismersz. Engem is milliószor utasítottak vissza lányok, de tudom, hogy egyszer lesz valaki, akinek bejövök, aki bejön nekem és leélhetjük az életünket.
2022. aug. 4. 15:36
 3/9 anonim válasza:
A Felnőtt párkapcsolatok topicban több olyat is olvastam, hogy itt ismerkedtek meg, és azóta is tart. Szóval miért ne?
2022. aug. 4. 16:41
 4/9 anonim válasza:
Ez most lehet durva lesz, társkereső témakörben az emberek társat keresnek.
2022. aug. 4. 17:08
 5/9 anonim válasza:
melyik város?
2022. aug. 4. 23:40
 6/9 anonim válasza:
A kor külömbségi intervalumot is megadhatnád. 25/N
2022. aug. 5. 14:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna,hogy a GYAKORIKERDESEK.HU TÁRSKERESÉS témakörben egy ilyen kérdésnek minden egyes szavát 100%-osan komolyan fogják venni az emberek,szóval hatalmasat hibáztam,de ezek után mindig kiírom,hogy nyomokban költői túlzásokat tartalmazhat. Amúgy továbbra is jöhetnek(biztos fognak is jönni)hülye kérdések,illetve beszólások(szeretem,mit szeretem,egyenesen imádom,ha aláznak). Illetve ha vki tényleg ismerkedni akar,egye fene fenn tartom ezt a lehetőséget is,korhatár meg mondjuk legyen 18 és 30 év között. Üdvözlettel:Királyfi. (Nyomokban költői túlzásokat tartalmazhat)
2022. aug. 5. 21:05
 8/9 anonim válasza:
31 még belefér? 😂
2022. aug. 6. 08:30
 9/9 anonim válasza:
26/N ha aktuális még
2023. jún. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!