Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve esetleg valakinek...

Lenne kedve esetleg valakinek ismerkedni egy Veszprém megyei 22 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg egy 2 éves érettségi utáni szakképzésen veszek részt. Elég introvertáltnak mondanám magam, szinte egy kezemen meg tudom számolni hány barátom volt eddig vagy olyan személy, akivel megtaláltam a közös hangot és bizalmas beszélgetéseket tudtam folytatni velük. De ha érzem azt a bizonyos "kémiát" valakivel kapcsolatban (most itt barátságra is gondolok), akkor szinte azonnal megnyílok neki. Az érdeklődési köröm talán nem túl szerteágazó, de alapvetően imádok zenét hallgatni (ez nem igazán hiányozhat egy napomból sem), szeretem a hosszú sétákat, kirándulásokat, túrákat, csak ugye ezeket az élményeket is jobb lenne megosztani valakivel. Ettől függetlenül most már néha egyedül is kimozdulok. Ezenkívül időnként szeretek olvasni, főleg pszichológiai témájú könyveket (mert úgy érzem bőven van még mit dolgoznom magamon), illetve ifjúsági regényeket. A számítógépes játékok sem állnak olyan távol tőlem, bár ritkán veszem rá magam, hogy leüljek játszani.


Nagyjából talán ennyi lenne az én kis bemutatkozásom, szóval ha valaki gondolja, nyugodtan írjon, esetleg hasonló jelleggel egy pár sort is magáról, ahogy én is tettem. :)



2022. nov. 21. 15:00
1 2
 1/20 anonim válasza:
Én idősebb vagyok, Bp, szeretek felfedezni új helyeket-embereket. De 190 vagyok, tehát legyél minimum 170 cm
2022. nov. 21. 15:29
 2/20 anonim válasza:
Veszprém megyei vagyok, 24/f , túrázni nagyon szeretek, különc vagyok, többet nem mondanék egyelőre. Beszélgethetünk, ha gondolod.
2022. nov. 21. 15:43
 3/20 anonim válasza:

#1 190 vagy és nem tapadnak rád a nők? Hogy van ez? :)

(szarkazmus)

2022. nov. 21. 15:54
 4/20 anonim válasza:
3 pénz, autó, imidzs kérdése
2022. nov. 21. 15:58
 5/20 anonim válasza:
Beszélgethetünk, hát ha működik.
2022. nov. 21. 17:34
 6/20 anonim válasza:
a kedves kérdező törölte magát szóval ne erőlködjetek...
2022. nov. 21. 17:40
 7/20 anonim válasza:
Az komoly. Gondolom sok faszképet kapott
2022. nov. 21. 17:43
 8/20 anonim válasza:
Egy igazi lúzer volt
2022. nov. 21. 17:58
 9/20 anonim válasza:
Beszéltél vele?
2022. nov. 21. 17:59
 10/20 anonim válasza:
Lol ez hatalmas vicc
2022. nov. 21. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!