Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretne valaki komoly kapcsol...

Szeretne valaki komoly kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban elszomorít a tény, hogy a velem egykorú (16-25) korosztály nagyrésze nem akar komoly kapcsolatot, vagy ha kapcsolatot akar, akkor sem a normálisakkal, hanem vagy f*ckboy, vagy plázacica, ki milyen indíttatású ugye. Szóval, vannak még rajtam kívül olyan szinglik, akik ismerkednének, és hasonlóan tényleg valakivel hosszabb távra gondolkodna? Aki szeretné is a másikat, nem csak d*gni akarná? Akiben megbízhatsz, a támaszod lehet, a boldogságod egyik forrása? Akiért tűzbe tudnád tenni a kezedet? Ha igen, írj kort és nemet, mert reménykedem benne, hogy nem csak én, hanem ti mind akik ideírtok lehet kapcsolatotok. Sok sikert! 22/F
2022. nov. 29. 18:56
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én kizárólag komoly mingli kapcsolatra hajtok!

F.

2022. nov. 30. 15:03
 12/13 anonim válasza:
Szerettem volna, de így, 38 évesen már szerintem egyre kisebb ennek az esélye. Sosem érdekeltem igazán a nőket, pedig nem a cicababákra buktam, és igyekeztem normális, toleráns lenni.
2022. nov. 30. 19:00
 13/13 anonim válasza:
Igen, egyetértek veled kérdező. N/19
2022. nov. 30. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!