Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van egy lány aki tetszik, de...

Van egy lány aki tetszik, de nem találok vele közös témát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a lány, és mondta is ,hogy van esélyem nála, csak elégé introvertált és nem találok vele közös témát, valami tippet légyszíves nem szeretném elcseszni

2022. nov. 29. 22:34
 1/5 anonim válasza:
Elsőnek talán ne feszülj rá, úgy lehet a legjobban elszúrni. Hívd el valahova meginni valamit. Hátha oldódik kicsit és elkezd többet beszélni. Ha nem működik akkor meg nem lehet erőltetni és nem ő aki neked kell.
2022. nov. 29. 22:43
 2/5 anonim válasza:
Én is introvertált vagyok, de ha valakivel nem találok közös témát, az nem az introvertáltságom miatt van, hanem mert nincs közös nevező.
2022. nov. 29. 22:59
 3/5 anonim válasza:
Milyen hobbijaitok vannak?
2022. nov. 30. 01:07
 4/5 anonim válasza:

Ítj össze témaköröket, és amikor taaliztok, akkor kérd meg, hogy nézze át, és válasszon egyet.

Írj össze magadnak előre kérdéseket, és amikor taaliztok, jöjj elő velük: így már biztos, hogy válaszolnia kell, lesz akárcsak minimális téma is.

2022. nov. 30. 06:28
 5/5 anonim válasza:

Ha megtudod a hobbiját, könnyebb a beszédtéma kiválasztása.

Az introvertáltaknak általában egyfős hobbijuk van, szerintem ilyesmi irányban kellene gondolkodni - olvasás, filmek, valami alkotó tevékenység, természetjárás, konyhaművészet, stb.

2022. nov. 30. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!