Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sportos leányzó szeretne...

Sportos leányzó szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

20-on x év, 28 fog, nem sok bölcsesség, de a mozgás iránt lelkesedés off the chart!

Szerintem a tini kor végeztével már nem sok maradt a testkultúra élvezetében, lehet hogy a kidobósból származó feledhetetlen élmények miatt.

Most, hogy hogy felfedeztem a gyak-nak ezen fenomenális funkcióját gondoltam bemelegítésként kiírom ezt a kérdést, hátha lesz jelentkező a komolyabb megerőltetésre. (Akár csak séta a legközelebbi parkban.)

Budapesti lakos vagyok, ami még fontosabb, de nyugodtan lehet kérdezni, vagy nyugtalanul is!


2022. dec. 4. 15:11
 1/3 anonim válasza:
én! én! én!
2022. dec. 4. 15:45
 2/3 anonim válasza:
Benne lennék, csak nem tudom milyen korosztály fér neked bele. 16 vagyok.
2022. dec. 4. 15:54
 3/3 anonim válasza:

nyugtalanul szeretném megkérdezni, mennyire szívesen úsznál velem a Dunában, természetesen sportos ember vagyok, de soha nem jön senki :(

nekem a séta túl megerőltető, inkább futás vagy jégkori. Nem vagyok Budapesti, de ha szeretnéd beköltözök hozzád pofátlanul, hogy egész nap gyötörjelek.

2022. dec. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!