Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Teljesen normális,kifejezetten...

Teljesen normális,kifejezetten sportos alkatú 41-éves pasival szeretne valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam hogy nem dohányzom,rendezettek a körülményeim,igényes,sportos vagyok. Jó egzisztenciával. jelenleg egyedül élek. Jó a humorom,szeretek utazni,imádom a szexet stb stb..

Nyugodtan lehet "zaklatni" privátban is! :)



2020. máj. 15. 15:36
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
hmm.. jó alap de nekem túl jó :)
2020. máj. 15. 19:39
 2/35 A kérdező kommentje:
Pedig ez az igazság,és még nem is írtam le minden pozitívumot,mert nem akarom hogy szét trollkodják! :)
2020. máj. 15. 19:48
 3/35 anonim válasza:

tudod reálisan látnád magad az jobb lenne

nincs olyan ember aki csak jó és szép

2020. máj. 15. 19:50
 4/35 A kérdező kommentje:

3-as!

Na,kezdődik.. Ki állított ilyet????

2020. máj. 15. 19:53
 5/35 anonim válasza:

nem kezdek semmit sem. csak mondom h ha csak a jót írod le, nem lesz reális. a másik csalódik majd. ezt el kellene kerülni nemde?


ismerkedésnél elmondom mindig a negatív oldalam is és dönthet a másik h kell vagy sem - persze ez nem mindig nyilvánul meg, de tudja h pl.: marha makacs tudok lenni ha azt érzem tudok h az én megoldásom a jó.

2020. máj. 15. 19:58
 6/35 A kérdező kommentje:
Persze,ebben igazad van,de ha valaki veszi a bátorságot hogy írjon nekem egy mondatot hogy érdeklem,nyilván akkor többet megtud a személyiségemről. Nem titkolok el semmit ami velem,és az egyéniségemmel kapcsolatos.
2020. máj. 15. 20:04
 7/35 anonim válasza:
meglátjuk... :)
2020. máj. 15. 20:07
 8/35 anonim válasza:

hogyaszongya: "rendezettek a körülményeim,igényes,sportos vagyok. Jó egzisztenciával"

Uncsi vagy, uncsi. A szöveged rideg.

2020. máj. 15. 23:47
 9/35 anonim válasza:
Nagyon nem bírod az építő kritikát sem. Egyből jön a hiszti. meg is van az oka miért írkálsz ilyen kérdéseket ide. :D
2020. máj. 16. 01:11
 10/35 A kérdező kommentje:
Idézz már nekem légyszives építő jellegű kritikát amit nem birok elviselni! Én a faragatlan bunkó kultúrálatlan,komplexusokkal terhelt embereket nem tudom elviselni. Kèt èpkèzlàb mondatot kèptelen magàbol ki prèselni,azt is modortalan alpàri stílusban. Csak trollkodik..
2020. máj. 16. 01:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!