Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nincs matchem Tinderen...

Miért nincs matchem Tinderen lányként?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda de igazából azt hiszem még egy ronda lánynak is van itt párja szval 100% hogy nem a külsővel van probléma. 5 napja vagyok fent, rengeteg pasit jobbra húztam és 0 match ami lehetetlen. Korábban mikor használtam vagy azonnal párba álltam azzal akit jobbra húztam vagy pár órán belül. Komoly válaszokat várok, arra gondoltam valami rosszul van beállítva vagy nem mutat a tinder csak nem tudom miért. (Be van állítva hogy látszódjak) Korábban tiltottak de másik számmal regiztem újra. Ez lehet a gond vagy mi? Az is eszembe jutott hogy így akarnak fizetésre bírni?

2022. dec. 7. 02:37
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Mivel normális választ nem kaptál eddig, én megpróbálkozom vele.

Valószínűleg arról van szó, hogy a Tinder rájött, hogy megkerülted a tiltást, és ezt mások tapasztalata alapján azzal oldják meg, hogy ún. "shadow-ban"-elik a fiókodat, ami azt jelenti, hogy tudtodon kívül megvonták tőled a szolgáltatást.

Erre az lehet megoldás, hogy az eredeti tiltást rendezni kell, ha rendezhető. Ha nem, szerintem mondj le az online társkereső appokról, mert a többi is értesül a tiltásodról, mert megosztja a háttérben velük a Tinder.

2022. dec. 7. 09:25
 12/30 anonim válasza:
Szerintem meg szimplán csak rosszak a képeid, fix én is balra húztalak😂
2022. dec. 7. 10:47
 13/30 anonim válasza:
Ha jobbra huzlak, ugy se mutatod meg?
2022. dec. 7. 10:49
 14/30 anonim válasza:
Ahogy nagypapám mondta, nincs ronda nő, csak kevés ital.
2022. dec. 7. 10:51
 15/30 anonim válasza:
#14, yah ezt Azahriah be is bizonyította xD
2022. dec. 7. 10:52
 16/30 anonim válasza:
Be bizony :D
2022. dec. 7. 13:01
 17/30 A kérdező kommentje:
11-esnek köszönöm a választ! Igen,én is valami ilyesmire tudtam gondolni hogy egyszerűen valamiért rejtve van a profilom amit nekem nem jeleznek. Sajnos egy laza este alkalmával hagytam hogy a barátaim használják a telóm és átszerkesztették a tinder profilom, hülyeségeket írtak ki. Bár beszélni nem beszéltek ott senkivel de valószínű jelentett egy felhasználó, így lett tiltva. Hát ha nagyon rászorulok lehet felfveszem a kapcsolatot a tinderrel de azért szerencsére (akár hihető akár nem ) nélküle sincs gondom ilyen téren.
2022. dec. 7. 13:23
 18/30 anonim válasza:
Azért írtál ki róla 1 kérdést, mert nem érdekel és bőven megvagy nélküle :).
2022. dec. 7. 16:22
 19/30 A kérdező kommentje:

18-as

Igen képzeld megvagyok nélküle is,ez csak 1 opció. Rendes fiúkkal találkoztam onnan és kapcsolatom is volt onnan szval számomra egy jó opció de nem az egyetlen. Nincs gondom az ismerkedéssel, nekem az appal van gondom! De lehet rossz kategóriába írtam, ezzel egyet értek.

2022. dec. 7. 16:41
 20/30 anonim válasza:

Mennyi idős vagy? Hova valósi?

BP-n találkozunk a Móricz-on?

23F

2022. dec. 7. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!