Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Lenne kedvetek ismerke...

Lányok! Lenne kedvetek ismerkedni? 23/F

Figyelt kérdés

Tinnyén lakom, de rendszeresen járok Budapestre. Több keresztény ifjúsági közösség tagja vagyok. Érdekel a néptánc, úszás, street workout és a hagyomány őrzés.

Szeretek emberek közt lenni, nem vagyok egy otthonülős típus. Nyitott, közvetlen férfinak mondanak. Szeretem a számítógépes játékokat, és a filmeket, sorozatokat. Szeretek kirándulni, airsoftozni is.

Korban hozzám illő lányt keresek. Írj nyugodtan, ha felkeltettem az érdeklődésedet. :)



2022. dec. 27. 14:40
 1/4 anonim válasza:
Bezzeg ha egy nő írna ki ilyen kérdést akkor már tele lenne 1-2 oldalas válaszokkal. 22F
2022. dec. 28. 14:51
 2/4 anonim válasza:

#1 kereslet-kínálat. Csajként folyamat kapsz kéretlen férfiakat az életedbe, van aki facebookon jelöl be random, van aki élőben néz creepy-n, van aki üzeneteket írogat, ismerkedős helyeken péniszekről kapsz képet és stb...

Meg ott az evolúció is, mi naponta két nőt is teherbe tudunk ejteni, szóval az a jó, ha minél több partnert találunk, egy nő viszont 9 hónapig viszonylag kiszolgáltatottan terhes, szóval neki egy stabil és erős partner kell.

2022. dec. 28. 19:34
 3/4 anonim válasza:
Jól írod a dolgokat előző, mi vagyunk a vadászok és ők a prédák de kérdés vajon találnak-e olyan pasit akivel megmerik azt lépni hogy gyereket vállaljanak. Szerinten a felső 10-20%-ba eső pasikkal fogják csak ezt meglépni. Nekünk rondább pasiknak meg maradnak a futó kalandok és legrosszabb esetben pedig a jobb kezünk.
2022. dec. 29. 03:53
 4/4 anonim válasza:
Hát mondhatom nagyon biztatók ezek a kommentek... Pedig szerintem mindenki nyitott egy kis torzsalkodásra.
2022. dec. 29. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!