Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sokan hogyan találnak párt...

Sokan hogyan találnak párt maguknak, lehet olyannal vannak aki nem is jön be nekik, csak legyen már valaki? Hogyan tudnék én is ilyen lenni, hogy párt akarjak és kész, nem számitson a külső?

Figyelt kérdés

Jó lenne ezt elsajátítani, mert így soha nem lesz senkim. Túl magas a léc. De amugy haverból már van ilyen, hogy oda megyek hozzá, csak hogy maradjon meg a haverság, de 1 óra múlva már jönnék el.

férfi vagyok.



#külső #számitson
2022. dec. 27. 21:02
1 2
 1/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Voltak akiknek tetszettem csak, hogy ők nem voltak az eseteim. Így egyikkel se jöttem össze.

Amúgy én is szeretnèk párt találni.


Azt mondják akkor jön a párunk, ha nem számítunk rá.

2022. dec. 27. 21:37
 2/19 anonim válasza:

Hát az szerintem semmivel sem jobb, ha olyannal vagy, aki abszolút nem tetszik.

De nem árt, ha reálisak az elvárásaid, és nem csak a modellek társaságát keresed.

Ez az akkor jön, amikor nem számítunk rá dolog meg még csajoknál lehet működik, de férfiaknál egészen biztos nem, ha nem keresgélsz, nem lesz senkid.

2022. dec. 27. 21:44
 3/19 anonim válasza:

Te nem férfi vagy, hanem egy hülye gyerek..

Vagy tudod mit, én vagyok hülye és te tökéletesen jól látod. Amikor együtt ebédelnek / vacsoráznak a párok, valójában formás seggekhez és feszes mellekhez beszélnek a férfiak, a nők pedig hatalmas farkakhoz, izmos mellkasokhoz és kerek izmos férfi fenekekhez...

Nincs lélek, nincs agy, nincs IQ, nincs EQ, csak a forma, a shape a lényeg. Ha nincs meg a shape, akkor egy senki vagy..

Szerintem a valóság az, hogy akik összejönnek másokkal ( és te nem látod őket "szépnek" ), azoknak már előre foglalva van jó egy néhány plasztikai műtét, hogy a nem szép párjukat rendbe hozzák. Hiszen ez egy kór. Egy ádáz betegség.


Szóval gondolj arra, ma még lehet, hogy ronda, de a műtét majd helyrehozhatja!! Ismerkedj ezzel a tudattal, hajrá.

Örülök, hogy vannak ilyen emberek, fantasztikus.


Üdv,

20-as éveiben járó Grincs, akitől sikerült ellopnod a Karácsonyt.

2022. dec. 27. 22:01
 4/19 A kérdező kommentje:
3-as lehet egy hülyegyerek vagyok, mert kimondtam az igazat, de én már nem változok. Az a baj hogy túl sok időt pazarlunk el nem értékes emberek társaságában, akikről csak később derül ki hogy értékesek lennének. Ez már nekem még párválasztásnál is nem megy hogy esetleg majd 20 év mulva szépnek látnám.
2022. dec. 27. 22:51
 5/19 anonim válasza:

Nekem anno pl sikerült olyan sracokkal összejönni, akik “megütötték” a lécet, bár nálam nem csak külső elvárások voltak. Aztán egyik se végződött jól. Mind csak szórakozni akart, én meg pár ilyen után rájöttem, ha nem valtoztatok, ugyan ez vár .


Szóval elkezdtem máshogy megközelíteni a témát, és betalált egy kedves srac, akit kezdetben inkább öcsém feelingnek éreztem ( amúgy nem sokkal fiatalabb ) , de mikor nehéz helyzetben voltam, szó nélkül jött támogatni. Aztán randit kért. Kezdetben én nem így éreztem iránta, de megszerettem. 4 éve vagyunk együtt :)


Szóval szerintem próbálj te is optimalizálni , mi az amihez ragaszkodsz , mi az, ami opcionális. Ne fusd le a felesleges köröket, amit én . Ha tehetném, vissza csinálnám . Rájöttem, egy csomó elvarasom hülyeség volt, anno meg el nem tudtam volna képzelni, hogy ezek ne legyenek meg az adott személyben . Szóval ezeket gondold at meg egyszer :)

2022. dec. 28. 01:29
 6/19 anonim válasza:
5-ös, írnál példát, mik voltak azok a hülye elvárások?
2022. dec. 28. 03:46
 7/19 anonim válasza:

#6

5 voltam . Pl legyen legalább olyan egzisztenciája , mint nekem. Legyen diplomája, mint nekem . Legyen 185 + ( megrogzotten csak azok tetszettek ) Legyen kisportolt . Lehetőleg legyen autó / lakás . ( nem volt feltétlen elvárás de az esély meg legyen rá )


Ezeket el tudtam hanyagolni bőven .:) Így is tökéletesen bevált :)


Emellett persze maradtak olyan elvárások mint : sok közös téma , ha leülünk , jól érezzem magam, nevetek, ő is nevet, van közös téma, jó a hangulat , es első ránézésre kulsoleg legalább elfogadható kategória . Legyen nálam magasabb . ( ezt nem nehéz :D ) meg azért legyen élet terve, tehát vagy tanuljon , vagy dolgozzon, es legyen fejlődési hajlama . Ennyi :) én innentől már adtam esélyt, szerintem ezekkel az elvárások már reálisak es sikerül így part találni .

2022. dec. 28. 04:07
 8/19 anonim válasza:

Kedves válaszolók! És mi van a szerelemmel mert, ha az elkap benneteket az nem fogja nézni, szép-e, jó kinézetű-e, legyen egzisztenciája stb.

Amiket itt leírtok az egy érzelemmentes kapcsolatkeresés.

2022. dec. 28. 06:25
 9/19 anonim válasza:
#8 mert te csak úgy random szerelembe esel első látásra egy buta, ronda, flegma csövessel...? :D
2022. dec. 28. 06:47
 10/19 anonim válasza:
9# Dehogy:) Sarkítod a véleményemet:)
2022. dec. 28. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!