Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elsősorban hölgyekhez szól a...

Elsősorban hölgyekhez szól a kérdés, az ő válaszuk releváns ebben a konkrét esetben, korcsoporttó függetlenül. Nyilván a férfiak tapasztalatait is várom a témában. A külső fontos, vagy a belbecs tesz vonzóvá? A többi lent.

Figyelt kérdés

Egy baráti társaságban ahol a nemek aránya vegyes volt, az életkori és társadalmi megoszlás szintén, heves vita alakult ki a párkereséssel kapcsolatban.

A vita magját az képezte, hogy az ismerkedés elsősorban külsőségeken alapul, ezt követően kerül elő a személyiség kérdése. Magyarul kell az első látásra bekövetkezett vonzalom.

Én ezt vitattam, mert szerintem a személyiség és a magabiztosság többet nyom a latban. Erre kaptam meg azt, hogy nekem könnyű mert tetszem a nőknek. Nem panaszkodom, de szerintem teljesen átlagos a külsőm, a pluszt a magabiztosság és a szmélyiség hozza.

Itt a kérdés!

Hölgyek, privátban küldök fotókat aki szeretné, és szeretném ha elmondanátok, hogy a pusztán külsőm alapján, nyilván elvben, nyitottabban állnátok e hozzám az átlaghoz képest?

Nagyon kíváncsi vagyok. Magamról, 36éves, 185 centis, 85 kilós átlagos srác vagyok. A férfiak tapasztalatait kommentben várom.

Játék indul!



#ismerkedés #párkapcsolat #fontos a külső #mi tetszik a nőknek
2022. jún. 8. 19:13
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Hmmmm

Nekem annyira nem vagy szimpi, de csak mert nem az ilyen pasik az eseteim.

Ilyen tipikus tesi tanár jelleged van szerintem. Kondiba személyi edző meg ilyesmi tipus. Van a nőknél egy réteg akiknek ez tetszik, de nekem nem.

Amúgy jól nézzel ki és értelmesnek tűnsz. Ha pontoznom kéne akkor én 6,4/10 et adnék. Ez nem sok, de mint mondtam nem az én esetem vagy.

23/L

2022. jún. 8. 19:39
 2/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2022. jún. 8. 19:43
 3/26 anonim válasza:

Én azt tudom, hogy azokkal lett tartós a kapcsolatom, akikkel rögtön megvolt a vonzalom, ugyanis az mindent megszépít, s sok mindenen átsegít az elejétől fogva.

N.

2022. jún. 8. 20:01
 4/26 A kérdező kommentje:
A vonzalom fontos, ez tény. Arra keressük a választ, hogy mi alapján születik a vonzalom. Csak a külső, vagy a mozdulatok, gesztusok által sugárzott tulajdonságok.
2022. jún. 8. 20:09
 5/26 anonim válasza:
4. Mindenképpen komplex dolog (ha a tinikori - elég ha helyes fiú korszakát kinövi az ember lánya). Kell hozzá férfias -kiállás, -hang, -erő, határozottság, szimpátia; hogy működjön, elinduljon a dolog.
2022. jún. 8. 20:23
 6/26 A kérdező kommentje:
Így gondolom én is.
2022. jún. 8. 20:24
 7/26 anonim válasza:
A külső és a belső is fontos. Nem kell, hogy az illető egy “férfi szépség “ legyen. Nem kell, hogy tökéletes vonásai, és kidolgozott teste legyen, csak legyen benne valami, ami megfog. Pl a mosolya, az összkép. A belső tulajdonságok még fontosabbak. Kedves, intelligens, semmiképp sem nagyképű.
2022. jún. 8. 20:25
 8/26 Miss Endzsi válasza:
Küldheted.
2022. jún. 8. 20:31
 9/26 anonim válasza:
Vannak külsőt idegenek által értékelő/pontozó oldalak, - tölts fel oda.
2022. jún. 8. 20:56
 10/26 anonim válasza:

Nekem az alábbi a tapasztalatom:


Ha élőben ismerkedek, akkor hajlamos vagyok jobban rámenni a külsőre. Viszont ha van egy csúnya pasi, azzal is kialakulhat vonzalom, csak nem első látásra, ahhoz több idő kell. Azonban amikor külső alapján jövök össze valakivel, annak soha nincs jó vége.

Viszont:

Nekem az összes komolyabb kapcsolatom neten kezdődött, a férjemet is online ismertem meg. A külső ilyenkor másodlagos, van akiről képet se láttam a találkozásunk előtt (nyilván ez 20+ éve volt, amikor még nem voltak kamerás mobilok és kevés embernek volt digitális fényképezőgépe). A személyiség dönt el mindent.


Tehát: nem, nem kell az első látásra vonzalom. Az semmi, nulla. Volt olyan, hogy egy pasi elsőre annyira tetszett, hogy remegni kezdtem és majdnem elejtettem az üdítőmet. Amikor meg randiztunk, olyan unalmas volt, hogy majdnem elaludtam, és imádkoztam, hogy nehogy újra felhívjon.

Persze ez én vagyok, mások nyilván máshogyan gondolják.


Ettől függetlenül kiértékellek, ha gondolod. :D

2022. jún. 8. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!