Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek gáz az, ha 23...

Szerintetek gáz az, ha 23 évesen nem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés

23 éves leszbikus lány a kérdező.

És szeretném tudni, hogy külső szemlélők szerint ki mit gondol a kapcsolatról, hogy mikor késő már belekezdni, mikor túl korai és hogyan kellene társat találni egy antiszociális embernek?

Illetve, mi az a korkülönbőség, ami még belefér?

Elnézést ha hülye a kérdés.



2022. dec. 31. 13:49
 1/10 anonim válasza:

Nem hülye kérdés ha ez foglalkoztat.


Azt kihagytad hogy féfi vagy nő vagy.


Nem mindegy mert teljesen máshogy kell ebből kilábalni...

Bajnak nem baj ha eddig nem volt semmi. Társadalmi jelenség hogy egyre többen egyre hamarabb kezdik és egyre többen egyre később kezdik.

"Normális" egyre kevesebb. Manapság már látható mennyiség akik 30 éves korukig szüzek maradnak...

2022. dec. 31. 14:35
 2/10 anonim válasza:

1-es, nem hagyta ki, ott van, hogy "23 éves leszbikus lány a kérdező".


Erre azt tudom mondani, hogy a homoszexualitás eleve nem normális. Mielőtt erre hörögni kezd a sok felvilágosult (vagy a kérdező), jelezném, hogy a normális és a normalizált nem ugyanaz. A szexualitás funkciója az utódnemzés, ezért a homoszexualitás minden formája abnormális. Teljesen mindegy, ki mit hőbörög, ez nem fog megváltozni.


Mivel a vágyaid nem normálisak, ezért nehezen fogsz partnert találni. Csak akkor fogsz, ha célirányosan mész megfelelő közösségbe, ahol hasonló érdeklődésűek vannak. A homoszexuálisok számára ez ezeréves probléma. Amit különben maximálisan megértek, mert én meg a BDSM iránt érdeklődöm, és azt sem lehet csak úgy akárkivel. A BDSM közösségek meg sajnos tele vannak súlyosan beteg és perverz emberekkel, ahogy az LGBTQ közösségek is.


Mindenesetre sok sikert!

2022. dec. 31. 14:54
 3/10 anonim válasza:
Nekem tetszik a kérdésfelvetésed. Ha gondolod szívesen beszélgetek erről veled. Valakinek sokkal később lesz kapcsolata, szóval nagyon nem vagy elkésve. Facebook meleg csoportokban próbálkoztál már?
2022. dec. 31. 15:21
 4/10 anonim válasza:

Szerintem nem gáz.

Persze, ezt lehet csak azért írom, mert még nekem sem volt, de nekem ez a véleményem.

LL

2022. dec. 31. 17:49
 5/10 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, nehéz a mai világban olyan embert találni akivel tényleg érdemes kapcsolatba kezdeni
2022. dec. 31. 18:14
 6/10 anonim válasza:

A nyers valóságot meg ha nézzük: Te ha elmész valaki mellett az utcán megkérded, hogy hé volt már kapcsolatod? Nem hiszem.

Nos ugyanígy hidd el, kutya nem törődik vele, hogy volt vagy sem, és ez nem személyes, mert a szomszédjaid kapcsolatával sem foglalkozik senki az utcán és így tovább.

2023. jan. 1. 04:49
 7/10 anonim válasza:

Nem gaz, egyaltalan. A melegek nehezebben talalnak egymasra, meg most is.

De kezdj ismerkedni, a szexualis dolgokkal a testeddel mar kepben vagy menni fog minden.

Legy pozitiv szemelyiseg es menni fog minden. 😊

2023. jan. 1. 09:14
 8/10 anonim válasza:
Szerintem sem gáz ez egyáltalán, plusz nem olyan könnyű megtalálni a számunkra megfelelő embert, nehezebb is így ismerkedni, ha valaki zárkózottabb típus, de egyáltalán nem lehetetlen. :) Adj esélyt az ismerkedésnek, add önmagad, aki vagy, és a megfelelő ember ezt értékelni is fogja. :)
2023. jan. 4. 20:13
 9/10 anonim válasza:
Szerintem se gáz, próbálkozz, biztos megtalálod az igazit. Szerintem 4-5 év korkülönbség az ideális, de a 10 év se gáz. Fontos hogy egy hullámhosszon legyetek.
2023. jan. 7. 16:05
 10/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz, ne add fel:)

Szintén lány vagyok, ugyan biszex, de engem nem tántorítana el egy ilyen szituáció például, egyik nem esetében sem.

2023. jan. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!