Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek gáz ha még nem...

Szerintetek gáz ha még nem volt szerelmi, és testi kapcsolatom lánnyal 18 évesen? Már szeretnék, de egyelőre nem tudtam nagyon belekezdeni... 18/F

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 22:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
Sokan vagyunk ebben a klubban, nagyon sokan. De ne emészd magad, hanem légy boldog, add magad, próbálkozz, aztán lesz valakid. De ne azért fektesd meg, mert d*gni akarsz, hanem mert szereted, ő is téged és ezt az örömet meg akarjátok adni egymásnak
2020. szept. 10. 22:09
 2/13 anonim válasza:
Dehogy gáz. Az a gáz, aki még gyerekként lefekszik valakivel csak azért, hogy túllegyen rajta.
2020. szept. 10. 22:13
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a baj hogy sokat stresszelek rajt... Így napi szinten...
2020. szept. 10. 22:35
 4/13 anonim válasza:

Szia, én 22 vagyok, és kb egy hete vesztettem el a szüzességem. Nem tudok jó vagy rossz választ írni a kerdesedre, de leírom a tapasztalatomat.

Nem azért vártam eddig, mert a nagy ő-t kerestem, hanem mert különböző lelki okok miatt nem kerestem/érdekeltek a párkapcsolatok.

Most egy pár hónapja viszont megismertem valakit, vele volt az első csókom, és végül vele lett az első szex is. Úgy képzeltem, hogy csak olyannal akarom elveszíteni, akit szeretek, akit a páromnak mondhatok, de még csak együtt sem vagyunk. Mégis úgy érzem, hogy nem bánom, hogy belementem így is, nem azért, mert túl akartam rajta esni, hanem mert kívántam és akartam. Kicsit bánom, hogy az első szex nem szerelemből volt és nem valami nagyon romantikus történet mögött, de mégsem bántam meg, hogy így vesztettem el, mert felkészültnek éreztem magam és jó volt.

A lényeg az szerintem, hogy csináld, amit szeretnél. Ne mások véleménye után menj és azt nézd, hogy gáz - e vagy sem, hanem keress valakit és haladj a te ritmusodban. Amíg 22 éven át szűz voltam, az volt a gáz, aztán mikor elvesztettem valakivel, akivel még kapcsolatban sem vagyok, az volt a gáz. De a valóság az, hogy bármit teszel, semmi nem gáz, amíg úgy csinálod, hogy neked az jó és megfelelő. Nem gáz szűznek lenni 18 évesen. (hidd el, sokkal többen azok, mint gondolnád, csak nem mondják)

2020. szept. 10. 22:49
 5/13 anonim válasza:

Nem gáz. A korodbeliek többsége így van vele, de mivel a barátok közt meg mindenféle tinisorozatok, magazinok, üresfejű "villalakó" jár elől példával a te generációd számára, elterjedt ez a tévhit. És sokan egyébként csak hazudnak arról, hogy már voltak bárkivel is, mert hát "menőnek" kell tűnni a skacok' előtt.

Ócska celebkék és instagram-szemét uralta felületesség uralkodik manapság, de ne dőlj be neki.

2020. szept. 11. 01:16
 6/13 anonim válasza:

Nem gaz.

En 21 evesen vesztettem el. Akkor volt egy baratnom. Elotte se csok semmi nem volt.

Vegulis normalis felnott lett belolem :D Megnosultem, van munkam, vettunk autot, vettunk hazat...

2020. szept. 11. 01:32
 7/13 anonim válasza:
nem gáz, aranyos vagy, hogy így aggódsz ezen :)
2020. szept. 11. 05:19
 8/13 anonim válasza:
Nem az oviban vagy, hogy ez meg az gáz meg ciki legyen
2020. szept. 11. 06:42
 9/13 anonim válasza:
nem gond.
2020. szept. 11. 07:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat😁
2020. szept. 11. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!